Úvod  » o nás  » inteligentní dům - inels

INTELIGENTNÍ DŮM - INELS

SYSTÉM iNELS VÁM PŘINÁŠÍ SPOLEČNOST ELKO EP, S.R.O.
Představujeme Vám iNELS SMART HOME SOLUTIONS - nová zastřešující značka řešení elektroinstalace, která zahrnuje jak elektroinstalaci bezdrátovou, tak sběrnicovou. S ohledem na novou možnost kombinace obojího řešení jsme se rozhodli uvést značku, která vystihne dynamiku, všestrannost, variabilitu, flexibilitu i inteligenci.

 

Inels-inteligentní dům

 

Co je iNELS smart home solutions?
Systém inteligentní elektroinstalace iNELS smart home solution řídí provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů, až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku.
Dokáže rozpoznat změny funkcí systému oproti požadovanému stavu a včas Vás o těchto změnách informuje přes mobilní telefon, PDA nebo internet.
iNELS smart home solution je navržen tak, aby dokázal uspokojit malé elektroinstalace a řešit i ovládání rozsáhlých celků vyžadujících automatizaci a komplexnost.
iNELS smart home solution je tedy možné využít jak pro rodinné domy, byty, administrativní, prodejní prostory, tak i pro rozsáhlé budovy, či komplexy budov a průmyslovou sféru.


VYBERTE SI Z 20 PÁDNÝCH DŮVODŮ TY, KTERÉ ZPŘÍJEMNÍ ŽIVOT PRÁVĚ VÁM!

 

10 DŮVODŮ PROČ SE ROZHODNOUT PRO SBĚRNICOVÝ SYSTÉM iNELS BUS

 

10 DŮVODŮ PROČ SE ROZHODNOUT PRO BEZDRÁTOVOU ELEKTROINSTALACI iNELS RF Control


KONTAKTUJTE NÁS


facebook    google plus    you tube

1991 - 2017 © Beneš nábytek - kuchyně a vestavěné skříně přímo od výrobce | www.benesnabytek.cz | b2b