Úvod  » o nás  » kariéra

KARIÉRA

Přijmeme nové kolegy na následující pozice. V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na: petr.benes@benesnabytek.cz.

MIELE PRODEJCE, SPECIALISTA

  • prodej vestavěných spotřebičů a bílé techniky (pračky, sušičky), vedení e-shopu
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • požadavky: řidičský průkaz B, uživatelské znalosti PC, práce v tabulkovém editoru, komunikativní osobnost
  • místo výkonu: České Budějovice

DESIGNER

  • 3D návrhy, projektování, konzultace se zákazníky a vedení projektů realizace interiérů rodinných domů

PRODEJCE DESIGNER VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ A ŠATEN

  • požadavky: min SŠ vzdělání, obchodní talent, výborné komunikační schopnosti, motivaci poskytovat výjimečné služby zákazníkům přirozeně a v přátelském duchu, spolehlivost, praktický a pozitivní přístup. Předchozí praxe v obchodě výhodou.

MANAŽER PRODEJE SEDACÍHO NÁBYTKU

  • pro prodej sedacího nábytku a postelí značky Samoa
  • požadavky: Nutná znalost AJ, řízení maloobchodu- vlastní prodej a velkoobchod

ŘEDITEL VÝROBY

  • požadavky: znalost NJ, SŠ nebo VŠ technického směru, praxe na obdobné pozici, ochota podílet se na rozvoji firmy, schopnost motivovat druhé, zvládat zátěžové situace.
  • místo výkonu: České Budějovice a Babice u Netolic

TECHNIK, PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY, ROZPOČTÁŘ

  • podmínkou německý jazyk slovem a písmem (konzultace s architekty v Německu, zadávání do výroby, koordinace zakázek)

TRUHLÁŘ

  • do výroby a pro montáž nábytku
  • požadavky: praxe v oboru, manuální zručnost, pracovitost, flexibilitu, svědomitost, slušnost, zodpovědnost za odvedenou práci
  • místo výkonu: Babice u Netolic (nedaleko ČB)

LAKÝRNÍK

  • místo výkonu: Babice u Netolic

MONTÁŽNÍ PARTY - PRAHA

  • montážní party na montáž kuchyní a skříní
  • místo výkonu: Praha a okolí

PARŤÁK PRO MONTÁŽ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ - ČB

POMOCNÁ SÍLA - BRIGÁDNÍK - DO VÝROBY

  • pro příležitostnou výpomoc ve výrobě, vhodné jako brigáda pro vitálního důchodce, praxe v oboru není nutná

BRIGÁDNÍK PRO ROZVOZY NÁBYTKU

  • požadavky: řidičský průkaz B, fyzická zdatnost
  • místo výkonu: Babice u Netolic, České Budějovice a okolí

GOURMET FACTORY KUCHAŘI

  • vedení kurzů vaření ve škole vaření Gourmet Factory
  • výzva pro zkušené a komunikativní kuchaře
  • vhodná příležitost k zviditelnění restaurace, možnost předvést své kuchařské umění a podělit se o zkušenosti
  • vhodné pro lokální kuchaře z Českých Budějovic, ale i pro kuchaře ze vzdálenějších koutů ČR, např. Praha

ASISTENT / ASISTENTKA ŘEDITELE / RECEPČNÍ / KOORDOINÁTOR

Náplň práce:

  • podpora oddělení prodeje ve všech záležitostech operativního řízení

  • vyřizování telefonních hovorů, organizace a koordinace schůzek

  • analýza a příprava informací
  • vyřizování písemných a telefonických stížností zákazníků
  • vypracovávání reportů (např. měsíční analýzy obratu atd.)
  • péče o externí pracovníky (regionální manažery atp.)
  • každodenní komunikace s klienty a kolegy
  • evidence zákaznické spokojenosti

  • plnit důležité úkoly v controllingu, správy interních předpisů

  • příprava výběrových řízení,organizace a předvýběr kandidátů,příprava inzerátů
  • organizace školení, řešení pojistných událostí, obchodní smlouvy, BOZP,  výběrová řízení (finanční služby, nákupy dle potřeb atd.)
  • správa pracovních postupů, správa všech pracovních postupů jednotlivých pozic,revize postupů, změny, úpravy

  • spolupráce s účetními
  • administrace pošty,datových schránek

Požadavky:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • ideálně pracovní zkušenost na pozici asistentky
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka (alespoň na úrovni B2)
  • velmi dobrá znalost práce na PC (zejména Excel)
  • odolnost vůči stresu, schopnost práce pod tlakem
  • vysoké koordinační a organizační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti, profesionální vystupování ,pozitivní přístup a nadstandardní úroveň jednání se zákazníky
  • loajalitu, sdílení našich firemních hodnot
  • ŘP sk. B
  • předchozí praxe
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • pevné zázemí dlouhodobě úspěšné české firmy se silnou pozicí na trhu
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a přátelských vztazích
  • komplexní zaškolení, odborné vedení a trvalou podporu ze strany firmy
  • průběžné zvyšování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • fixní mzda 18 000 Kč + prémie dle vnitřní směrnice firmy
  • firemní benefity – telefon, notebook

Nabízíme: stabilní zaměstnání na plný úvazek, práci s kvalitními produkty, motivující platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a práci v přátelském kolektivu, nástup možný ihned.

Vaše životopisy zasílejte na: petr.benes@benesnabytek.cz. Další informace Vám rádi upřesníme i na tel: 602 563 555.

Těšíme se na vás!

KONTAKTUJTE NÁS

facebook    google plus    you tube

1991 - 2017 © Beneš nábytek - kuchyně a vestavěné skříně přímo od výrobce | www.benesnabytek.cz | b2b