Úvod  » produkty  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče bosch

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE BOSCH

Bosch

Historie značky:

Tím, že Robert Bosch v roce 1886 představil na svém workshopu přesné strojírenství a elektrotechniku, položil ve Stuttgartu základy pro náš úspěšný příběh. Pro něj byla výroba nedokonalých produktů nemyslitelná. Robert Bosch vždy jednal podle principu, že poctivé řemeslnictví je důležitější než dočasný zisk. To je důvodem, proč již téměř 130 let naše produkty představují kvalitu bez kompromisů, technickou dokonalost a naprostou spolehlivost.


Chlazení Bosch

Chlazení

Vneste do vaší kuchyně něco čerstvého: Chladničky s nejnovější technologií chlazení

Pokud mluvíme o chlazení, je třeba myslet také na lahodné saláty, čerstvé ovoce a vychlazené drinky. Věnovali jsme mnoho pozornosti a času energeticky účinným technologiím, flexibilním interiérům a inovativním systémům, abychom byli schopni uchovávat čerstvé potraviny a ukládat je i vyjímat jednoduchým způsobem.


Myčky Bosch

Myčky

Myčky značky Bosch jsou ideálním řešením pro každou kuchyni

Nevíme, jak vypadá vaše kuchyně. Ale jedna z našich myček do ní určitě dokonale padne a splní všechny vaše nároky. A kromě perfektně čistého nádobí vám pomůže ušetřit i náklady na elektřinu a snížit spotřebu vody.


Trouby Bosch

Trouby

Vestavné spotřebiče Bosch: snadná instalace, kvalita bez kompromisů

Vestavné trouby jsou instalovány pod pracovní plochu. Na jejich ovládacím panelu ovládáte zároveň i varnou desku. Trouby lze instalovat do spodních i do nástěnných kuchyňských skříněk. Pokud si vyberete samostatnou troubu, můžete varnou desku nainstalovat nezávisle na troubě. Pro kuchyně s omezeným prostorem jsou ideálním řešením naše kompaktní spotřebiče s výškou 45 cm. A máte opravdu na výběr - díky mnoha automatickým programům vám každý z našich modelů při vaření a pečení vždy zajistí skvělý výsledek.

 

 


Varné desky Bosch

Varné desky

Varné desky: individuální design, snadná instalace

Varná deska se instaluje na pracovní plochu nad sporákem, mají společný ovládací panel. Samostatná varná deska má svůj vlastní ovládací panel, a proto ji lze nainstalovat nezávisle na troubě. Deska například bezvadně zapadne do kuchyňského ostrůvku nebo nástěnné kuchyňské skříňky.


Odsavače Bosch

Odsavače

Svěží vánek pro vaši kuchyň

Abyste při vaření cítili jen to, co opravdu cítit chcete, značka Bosch vyvinula řadu obzvlášť výkonných odsavačů par. Kromě toho mají také dobrou izolaci a jejich chod je tak tichý, že vy ani vaši hosté téměř nic neuslyšíte.

Videoukázky - spotřebiče BOSCH

Bosch VitaFresh

Bosch VarioFlex Plus koše

Bosch Serie8 4D Horký vzduch

Bosch Serie8 Pyrolýza

Bosch Serie8 Pečení v páře

Bosch Serie8 Vaření v páře


KONTAKTUJTE NÁS


facebook    google plus    you tube

1991 - 2017 © Beneš nábytek - kuchyně a vestavěné skříně přímo od výrobce | www.benesnabytek.cz | b2b