Úvod  » produkty  » vestavěné skříně  » proč od nás

PROČ OD NÁS

Rádi Vás uvítáme na našem moderním showroomu. Uděláme Vám kávu nebo čaj, abyste se u nás cítili jako doma. Následně se Vás ujme odborně proškolený pracovník, který se Vám bude věnovat doslova od A do Z, od návrhu skříně/šatny, až po případnou realizaci. Jelikož se specializujeme na úzké spektrum nábytku a ročně realizujeme stovky skříní a šaten, můžeme o sobě tvrdit, že je umíme opravdu dokonale. Návrh je ušitý přímo pro Vás a pro Vaše potřeby v té které místnosti. Vložíme do něho své zkušenosti, ale hlavně zkušenosti našich zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a tudíž od nich máme zpětnou vazbu, což je asi pro další rozvoj naší firmy to nejdůležitější.

 

Samozřejmostí je, že si u nás můžete vše dokonale osahat. Můžete vyzkoušet všechny druhy zavírání skříní od posuvných, přes skládací až po nejluxusnější inlinové dveře. Ke každému typu Vám samozřejmě sdělíme výhody a nevýhody jednotlivých systémů. Uvidíte u nás příklady vnitřního uspořádání skříní, šatnu, všechny doplňky, vše si můžete vyzkoušet, vše vidíte naživo. Vyberete si z nepřeberné škály materiálů od standardních až po luxusní. Vše opět s náležitým komentářem našeho prodejce.

Pokud se při realizaci Vaší vestavěné skříně, nebo šatny rozhodnete pro nás, pak Vás můžeme ujistit, že výroba Vašeho nábytku nebude probíhat někde v garáži na koleně.

 

Každá zakázka je profesionálně zaměřena zkušeným technikem moderními laserovými měřidly a je s přesností na milimetry zadána do výroby tak, aby se případná úprava u zákazníka eliminovala na minimum a zákazník byl tímto co nejméně obtěžován.

Co se výroby týká, tak si troufáme tvrdit, že naše výroba je jednou z nejmodernějších v jižních Čechách. Investovali jsme a průběžně do ní investujeme nemalé prostředky a jsme na ní opravdu pyšní. Naše výroba disponuje moderním počítačem řízeným nářezovým centrem, olepovačkou plastových ABS hran s předfrézem a dvěmi CNC vrtacími centry. Tudíž všechny naše výrobky jsou v prvotřídní kvalitě řezu a olepení s přesností na desetiny milimetru a neexistuje u nás montáž na úhelníky, nebo roháčky. Vše je předvrtáno na VB spojky, kolíky, nebo konfirmáty tak, aby čas strávený u zákazníka byl opravdu minimální a dílo bylo i po designové stránce perfektní. Dále máme vlastní moderní lakovnu a vybavení pro práci s dýhou.

 

Samotnou realizaci skříně/šatny u Vás doma provádějí zkušení, lety prověření montážníci, kteří u Vás odvedou profesionální práci.

 

Díky výše uvedenému jsme Vám schopni nabídnout velkou kvalitu našich výrobků, ale také rychlost námi odvedené služby, kdy Vaší vysněnou skříň můžete mít doma doslova do několika málo dnů od zaměření zakázky. Samozřejmostí je pro nás záruční a pozáruční servis, před kterým nestrkáme hlavu do písku a snažíme se i případné reklamace řešit co nejrychleji a hlavně k plné spokojenosti zákazníka.


KONTAKTUJTE NÁS


facebook    google plus    you tube

1991 - 2017 © Beneš nábytek - kuchyně a vestavěné skříně přímo od výrobce | www.benesnabytek.cz | b2b