VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ


Vestavěné skříně a šatny vyrábíme a montujeme již 21 let a s výrobou a montáží vestavěných skříní máme bohaté zkušenosti. Vestavěné skříně mohou ve Vašem bytě působit jako doplnění celkového ladění interiéru nebo naopak, můžou se stát oním dominantním kusem nábytku, který bude každá návštěva obdivovat. 

Využijte náš On-line návrhář na vestavěné skříně pro základní koncepci Vaší nové vestavěné skříně. Každá část vestavěné skříně by měla být navržena přesně podle Vašich představ. Vestavěné skříně by měly zaplňovat přesně takový prostor, který jí určíte Vy. S tímto souvisí i výběr způsobu otevírání dveří vestavěné skříně.

 

 Na základě vyplněného On-line návrháře Vám bude zcela zdarma vypracována nezávazná cenová nabídka.

Jak si objednat vestavěnou skříň

Využijte akce - sleva na vestavěné skříně 20% při objednávce pomocí našeho On-line návrháře.

 

Vnitřní a vnější část vestavěné skříně

Pro každou z nich platí jiná kritéria výběru a rozhodování.


vestavěná skříň

Vnitřní část vestavěné skříně

Pro výrobu vnitřní části vestavěné skříně, neboli vnitřní vestavby, jsou používány lamino desky, dýhované desky nebo lakované desky. Všechny z uvedených nabízí firma Beneš nábytek ve vysoké kvalitě a mnoha tradičních i top moderních dekorech a odstínech. Pro inspiraci nahlédněte do našeho vzorníku materiálů pro výrobu vnitřní vestavby vestavěné skříně. Pro vnitřní vestavbu existuje nepřeberné množství doplňků, jako jsou šuplíky, drátěné nebo proutěné koše, různé druhy věšáků a šatních tyčí.

 

Vnější část vestavěné skříně

Dveře, kování a otvírání to jsou vnější části vestavěné skříně. U dveří bude samozřejmě nejdůležitější bezchybný vzhled a bezchybní chod. K tomu, aby krásný vzhled dveří nebyl jen krátkodobou záležitostí, je nutné vyrábět nejen z krásných, ale také z odolných, snadno udržovatelných a perfektně technologicky zpracovaných materiálů. Naše firma si je vědoma vysokých nároků zákazníků, a proto jsou v naší nabídce dekorů pro výběr dveří jen prověřené materiály, které odpovídají vysokým standardům po stránce estetické i technologické. Nedílnou součástí dveří je kování, které doplní a doladí celkový vzhled dveří přesně podle Vašeho přání.

 

Možnosti otevírání vestavěných skříní bývají s ohledem na atypické prostory často velmi specifické. Pokud si nejste jisti, jaké otvírání by zrovna pro vaši skříň bylo to pravé, neváhejte nás kontaktovat.

 

vestavěná skříň

Od návrhu k realizaci je jen krůček

Součástí návrhu vestavěné skříně je přesné zaměření technikem přímo na místě, kde má skříň stát. Přesné zaměření technikem se zaznamenáním všech odchylek a nerovností je nezbytné pro perfektní výsledek naší práce

 

Součástí návrhu je cenová nabídka, která je konečná a v žádném případě nebude dodatečně nijak navýšena.

 

Pokud Vás naše nabídka osloví a Vy se rozhodnete mít skříň od firmy Beneš nábytek, sepíšeme s Vámi objednávku. Po podepsání objednávky a uhrazení zálohy, ve výši 50% z celkové ceny, se spouští výroba Vaší vestavěné skříně. Zároveň je s Vámi dohodnut přesný termín montáže vestavěné skříně u Vás doma. Obvyklá doba dodání vestavěné skříně, to znamená od podepsání objednávky do montáže, je 2 - 3 týdny.

 1991 - 2016 © Beneš nábytek - kuchyně a vestavěné skříně přímo od výrobce | www.benesnabytek.cz