fbpx
Zavolejte

Hodnocení

 • Michaela Brožková 17. 3. 2023
  Skvělá spolupráce s panem návrhářem kuchyní Klečkou, precizní provedení i montáž, vše dotaženo do detailu, připojeno k sítím, kompletní servis, ochota, vstřícnost montážní firmy. Velmi děkuji firmě Beneš za bezpoblémový průběh celé akce, rekonstrukce a doplnění stávající kuchyňské linky.
 • Michaela Brožková 17. 3. 2023
  Skvělá spolupráce s panem návrhářem kuchyní Klečkou, precizní provedení i montáž, vše dotaženo do detailu, připojeno k sítím, kompletní servis, ochota, vstřícnost montážní firmy. Velmi děkuji firmě Beneš za bezpoblémový průběh celé akce, rekonstrukce a doplnění stávající kuchyňské linky.
 • Marie Beranová 1. 3. 2023
  Firmu Beneš Nábytek, s.r.o., jsem si vybrala na internetu – hledala jsem někoho, kdo mi vytvoří skříně na míru. V prodejně v Praze 3 mě poslali do nové prodejny na Vinohradskou, kde jsem poznala pani architektku Milesu Anděru Zrnić. Byla velmi příjemná, profesionální a nabídla mi možnost nechat si u nich vyrobit i kuchyni. Obávala jsem se ceny, což se v prvním „nástřelu“ potvrdilo, ale nakonec jsme se domluvily – změnou materiálu jsem se dostala na pro mě akceptovanou částku. Kuchyni nám montoval pan Herceg a skříně do dvou místností a předsíně pan Zíka. Oba týmy byly také profesionální. Nyní se nám vše dokončuje a já jsem se s paní architektkou domluvila, že mě provedou i skříňky do koupelen, aby bylo vše ve stejném stylu. Firmu Beneš Nábytek i pani architektku Zrnić mohu rozhodně doporučit.
 • Radka Komínková 4. 2. 2023
  Velmi doporučujeme firmu Beneš. Ujala se nás paní Milesa Zrnić, která byla moc milá, profesionální a šikovná. Vyslechla si všechny naše představy a požadavky, vybrali jsme materiály a připravila vizualizaci naší poměrně velké kuchyně. Myslím, že jsme byli celkem nároční klienti, neboť jsme si vymýšleli ještě hodně změn než jsme byli úplně spokojení, ale po celou dobu byla velice ochotná a příjemná. Za což jsme paní Zrnić velmi vděční a děkujeme za trpělivost. Dokonce pro nás vyrobili novou barvu dýhy, neboť z jejich nabídky jsme si nevybrali. To je velmi chválihodné, že pan Beneš také vyšel vstříc našim požadavkům a jentak se to nevidí. I s ním jsme se setkali a byl moc milý a ochotný nám ve všem vyhovět. Samotná montáž proběhla dle plánů a montážníci byli také profesionálové a machři na svém místě. Kuchyň je nádherná, kvalitní a vše skvěle a přesně sedí, jak má. Jsme z ní nadšení a maximálně spokojení. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě tuto firmu.
 • Karolína Bělohlávková 3. 1. 2023
  Díky společnosti Nábytek Beneš se mi povedlo splnit si přání, které jsem nečekala, že bude možné splnit bez nutnosti dělání kompromisů. Skloubit v jedné realizaci dost atypickou ideu hořčičně žluté kuchyně, precizní provedení na míru, kvalitu, která snad obstojí i po dlouhé době, a ještě spolehlivost a kreativní přístup firmy... to je laťka nasazená vysoko. Za prvé chválím paní Pavlu Kroupovou, která byla přímo dokonale připravena od mé první návštěvy studia na Vinohradské. Pomohla mi plány doladit do detailu, trpělivě, a s přidanou hodnotou bohatých zkušeností, empatického přístupu a citu pro estetiku. Vše pak probíhalo spolehlivě a v přesně domluvených termínech. Zaměření kuchyně byl oříšek díky historickým prostorům s klenbami, takže další pochvala přímo panu Benešovi i Daviesovi. S montáží se ke konci roku malá "škytavka" stala, ale nakonec se jí ujal pan Beneš se svým šikovným kolegou a stylem "pitbull" vše opravdu s milimetrovou přesností doladili. Provedení kuchyně značky Notle působí velmi kvalitně. Zakázkově dodaná dřevěná deska také. Součástí dodávky byl kompletní balík včetně spotřebičů, dřezu a baterie. Kvalitu všech produktů samozřejmě prověří až čas. Ale už nyní určitě mohu po všech stránkách doporučit Nábytek Beneš jako společnost s velmi profesionálním, spolehlivým a zákaznicky orientovaným přístupem. Děkuji.
 • Juraj Kazimir 8. 12. 2022
  Mám od pana Beneše kuchyň a nábytek v celém bytě již pátým rokem. Vše celou dobu v naprostém pořádku. Až nyní se nám na dvou dvířkách, zřejmě naší neomaleností vyskytl menší defekt. Proběhl telefon na obchodní oddělení, zadání rodného čísla nábytku-to bylo vše. Do měsíce přivezli nové dvířka a pod dohledem majitele bylo vše vyměněno a seřízeno .Bylo to perfektní a profesionální jednání, podtržené rychlou výměnou a seřízením ostatních rozhozených dvířek. Děkuji moc-zřejmě dobrý oddíl Zdravím bydlikáře ? Kazimír
 • Drahomíra Glaserová 30. 11. 2022
  V měsíci květnu 2022 jsme se rozhodli rekonstruovat po cca 25 letech kuchyň. Jako první se nabízela možnost kuchyňského studia, které má pobočky prakticky ve všech okresních městech JČ kraje. Navíc pracovník provádějící montáž kuchyní od tohoto kuchyňského studia je spřízněn s rodinou mé blízké osoby. Byl ochotný, sám provedl první "změření" kuchyně a slíbil dojednat termín návštěvy pobočky kuchyňského studia (prý za týden). Další příslib byl do konce července. Opět se nic nestalo. Proto jsem se rozhodla obrátit se na jiné kuchyňské studio. Zvolila jsem firmu Beneš nábytek, České Budějovice. Dnes si myslím, že jsem vybrala dobře. 26. 7. 2022 jsem oslovila budějovickou pobočku e-mailem s několika dotazy. Na ty mi tentýž den p. David Klečka zaslal podrobnou odpověď. Za tři dny jsme měli osobní schůzku a ještě v ten den nám p. Klečka poslal návrh kuchyně. Protože jsem se rozhodla místo původně požadované dvoubarevné kuchyně pro jednobarevnou, návrh přepracoval. Při další osobní schůzce (po jeho týdenní dovolené) jsme dojednali definitivní podobu kuchyně, vybrali s jeho doporučením el. spotřebiče. Během dalšího týdne bylo provedeno odborné zaměření kuchyně, uzavřena smlouva a kuchyně "šla" do výroby. Tedy vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti během necelých tří týdnů (a to bylo léto, doba dovolených). Samozřejmostí byl i předem přesně stanovený termín montáže kuchyně, který byl dodržen. Je možné, že by mne kuchyně od původně vybraného kuchyňského studia "vyšla laciněji", ale myslím - a doufám,že se nemýlím - že ceně kuchyně od firmy Beneš nábytek odpovídá i její kvalita. Děkuji firmě Beneš nábytek za krásnou kuchyň, ve které je radost vařit. Děkuji především p. Davidu Klečkovi za ochotu, profesionální jednání, rady a doporučení a také p. Petru Krebsovi za bezchybnou montáž kuchyně.
 • Ilona Eckels 16. 11. 2022

  Slečna Šponerová se nás ujala po své předchůdkyni, s kterou jsme řešili prvotní návrhy. Celý plán kuchyně jsme společně zrevidovali a udělali ještě dosti úprav, které se nyní, když v kuchyni již fungujeme, ukazují jako velmi praktické. Slečna Šponerová nám byla oporou i při výběru spotřebičů. Během jednání byla vždy velmi příjemná a ochotná nám pomoci. S manželem jsme pracovně hodně vytížení a slečna Šponerová byla vždy velice flexibilní ohledně času schůzek. Zajímala se o nás i po realizaci kuchyně. A hlavně měla trpělivost, protože rekonstrukce našeho domu se protáhla o několik let. Vážíme se i toho, že studio s námi řešilo tuto skutečnost velmi korektně v rámci ceny. Určitě můžeme doporučit.

 • Miroslav Böhm 7. 11. 2022
  S ohledem na komplikovanou situaci s prodejem domu a koupí bytu jsme byli vystaveni časové tísni a termínům, které s takovou transakcí souvisí. Bohužel, návštěvou různých renomovaných obchodů s nábytkem jsme naštěstí po doporučení navštívili firmu Beneš nábytek. Již při prvním kontaktu jsme byli překvapeni vstřícností a korektností. O tom nás také upevnila první schůzka v bytě k měření a přípravě návrhu. Vlastní návrh a příprava smlouvy jenom potvrdily odborné renomé firmy. Na kvalitu materiálu a prací a pevnost termínů lze říci jen to nejlepší. Proto mohu doporučit firmu Beneš nábytek každému, kdo vyžaduje korektnost, preciznost ve smluvených termínech. Zejména děkuji panu Turkovi za jeho vstřícný přístup a kvalitu prací.
 • Tereza Dvorakova 25. 10. 2022
  S kuchyni od Benese jsme velmi spokojeni, vse dopadlo vyborne. Vyber prvku s pani Kubicovou na Flore, montaz i dalsi casti kuchyne jako kamenna deska a skleneny obklad, kazdeho muzeme pochvalit. Remeslne zpracovani bez chybicky a na velmi vysoke urovni. Vrele doporucuji!

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)