fbpx
Zavolejte

Hodnocení

 • Skříně Zuzana Krbcová 12. 10. 2017

  Dobrý den, pane Dřínovský,
  včera nám namontovali skříně. Vypadají perfektně, posílám fotky. Jinak jsem chtěla moc pochválit montážníky (parta pana Ziky), zouvali se, všechno řezali venku na předzahrádce, přivezli si s sebou vykrývací koberec, vrtali s vysavačem, opravdu nadstandard.
  Moc děkuji za vše
  Zuzana Krbcová

 • Botník, šatna Pavel Moravec 29. 4. 2017

  V roce 2016 jsem si nechal zhotovit botník a šatnu. Osobně bych vyzdvihl velice kvalitní zpracování a vstřícný přístup. Jsem toho názoru, že poměr kvalita/cena je velice příznivý. Přístup personálu naprosto profesionální, pouze větší prodleva v rekci. Pravděpodobně bylo způsobeno velkou vytížeností v období na konci roku.
  Děkuji, Pavel

 • skřín Jaroslava Nárožná 11. 4. 2017

  Firmu Beneš nábytek jsem si vybrala náhodně na webu a jsem za to ráda, protože jsem byla od začátku až do konce velice spokojená. Děkuji za spolupráci a všem tuto firmu doporučuji.

 • Šatní skříně Vítovi 8. 4. 2017

  Vše od počátku až do montáže proběhlo hladce a podle dohody. Velmi profesionální. Děkujeme.

 • kuchyn Jan Nejedlý 28. 3. 2017

  vše bez problémů

 • kuchyne Marek Tomschi 22. 3. 2017

  dekuji za zpracovani me kuchyne. Od navrhu pres realizaci az po montaz byla spoluprace zcela bez chyby, navrh byl velmi profesionalne zpracovan, stejne jako samotne provedeni. Monteri byli velmi ochotni, dochvilni, dbali na cistotu detailu pri montazi, vse po sobe ullidili a prijemna byla i spoluprace po lidske strance.
  S vasimi sluzbami jsem naprosto spokojen a jeste jednou dekuji za perfektni spolupraci.

 • Libuše Žišková 10. 3. 2017

  V roce 2013 mi zhotovila Vaše firma předsíňovou stěnu s botníkem a zrcadlem. Po záruční době se zlomil jeden věšák. Jednalo se už o nevyráběný tip. Vaše firma přesto dodala onen věšák nad rámec svých povinností. Firmu mohu doporučit. Vstřícné jednání mě potěšilo. Děkuji:)

 • Veronika a Milan Gulašovi 16. 2. 2017

  Při stavbě našeho domu byl Beneš nábytek firmou, která(snad jako jediná) dodržovala termíny, zaměstnanci vstřícní, ochotní a pečliví. Po dvou letech užívání můžeme hodnotit kvalitu, která je perfektní.
  Děkujeme za realizaci interiéru.

 • Lubor Gregora 17. 1. 2017

  Děkuji za profesionálně odvedenou práci.

 • Naše nová kuchyně Michal Malý 16. 12. 2016

  Dlouho jsme váhali od koho vzít kuchyni do našeho nového domu. Na doporučení našich přátel jsme zvolili beneš- NÁBYTEK a mohu říci, že této volby vůbec nelitujeme. Naopak mohu jen chválit. Od samotného návrhu až po finální realizaci dokazovali zaměstnanci beneš-NÁBYTEK, že jednáme se skutečnými profesionály. Cena byla také velmi příznivá. Pokud budeme ještě někdy realizovat novou kuchyni, bude to rozhodně zde. Děkujeme 🙂

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)