fbpx
Zavolejte

Hodnocení

 • Hodnocení Ing. Václav Klepl 12. 12. 2016

  Vážení,
  s dodávkou a montáží kuchyně od Fy Beneš Nábytek jsem byl velmi spokojen. Počínaje návrhem kuchyně od pana Filipa, tak i montáží. Montážníci byli naprosto zruční, ochotní a pečliví. Kvalita kuchyně samotné je bez vad.

 • Kuchyně, skříně Miroslav Bžiský 19. 11. 2016

  Po předchozí zkušenosti s realizací vestavěné skříně v předešlém bytě jsme se rozhodli využít společnost Beneš Nábytek s.r.o. pro dodávku kuchyně i veškerých vestavných skříní do našeho nového domu. Rozhodnutí určitě nelitujeme. Kvalita, vstřícnost a zpracování návrhu nemá myslím v Jihočeském kraji srovnání

 • Kuchyňská linka J. Kopal 10. 10. 2016

  Dobrý den pane Beneši,
  Už dobře dva měsíce se Vám chystám napsat, abych Vám ještě jednou poděkoval za krásnou kuchyň, kterou jste nám vymyslel a realizoval. Od přelomu roku tu bydlíme a jsme s „novou dimenzí“ žití velmi spokojeni. Kuchyň se nám zdála zprvu trochu velká, ale teď už bychom rozhodně neměnili! Opravdu, zvykli jsme si na ní tak rychle a teď se v ní neustále někdo motá :o) V polovině února jsme uspořádali malou oslavu a cca dvacet hostů se tu cítilo nadmíru dobře a prostorná kuchyň složila první pochvaly…
  S pozdravem J.Kopal

 • Setkání s profesionalitou a kvalitou Marek a Lilia Červených 8. 10. 2016

  Při realizaci našeho nového domova jsme se setkali s celou řadou prodejců, obchodních zástupců, prodejen kuchyní a nábytku. Jednu věc mají společnou – hovoří o kvalitě, profesionalitě, individuálním přístupu ke klientům. Avšak u většiny zůstalo jen u reklamních proklamací, slov a slibů. Beneš nábytek byl jeden z mála, který na rozdíl od této většiny dostál svým slibům na výbornou a díky jim si dnes užíváme kvalitní kuchyně, spolu s kuchyňskou vestavnou skříní. Doporučuji každému, kdo chce za své peníze kvalitu, jak po stránce vlastního nábytku, tak i služeb s instalací a servisem.
  Marek a Lilia Červených

 • Kuchyně a vestavěné skříně Miroslav Švejda 29. 9. 2016

  S firmou Beneš nábytek jsme realizovali již dvě kuchyně a dvě vestavěné skříně.Byli jsme spokojeni od zpracování návrhu až po realizaci. Vzhledem ke spokojenosti budeme realizovat s firmou Beneš nábytek v letošním roce další kuchyni a vestavěné skříně.
  Pozitiva : kvalitní zpracování návrhu ve variantách,prezentace vzorků v showroomu,příjemná cena,rychlá dodávka a kvalitní realizace
  Negativa : 0

 • KL Yveta Bednářová 27. 9. 2016
 • Kuchyň Zdeňka Burdová 25. 9. 2016

  Dobrý večer pane Beneši,
  moc bych Vám a hlavně panu Filipovi chtěla poděkovat za realizaci naší vysněné kuchyně, je moc pěkná a velice dobře nám slouží. Byli jsme moc spokojeni s návrhem a i s montáží, vše proběhlo naprosto v pořádku a bez problémů, práce byla odvedena naprosto perfektně. Proto přeji Vaší firmě spousty spokojených zákazníků.
  S pozdravem Zdeňka Burdová

 • Realizace kuchyňské linky v novostavbě RD v Besednici Michaela Novotná 23. 9. 2016

  Vážený pane Beneši,
  s Vaší firmou a s přístupem Vašich zaměstnanců jsme byli velmi spokojeni. A to jak s projektovou přípravou, tak s celkovou realizací. Jako jedni z mála firem jste dodrželi veškeré smluvené termíny. S projektem nám velmi pomohl pan Petr Filip svým přístupem – věcný, praktický, nic nám nenutil. Naopak u všeho poradil a sdělil klady i zápory. Konečná montáž kuchyňské linky proběhla během jediného dne. Montážní technici nám předali nádhernou kuchyň – vše bylo uklizené a čekal na nás i malý dárek od majitele firmy:-) Rozhodně bychom neměnili. Kuchyně slouží svému účelu. Každý den obdivuji její praktičnost. Děkujeme Vám a všem potencionálním zákazníkům vřele doporučujeme!

 • Kuchyně Pavel Čech 22. 9. 2016

  Děkujeme za Váš profesionální přístup po celou dobu instalace nové kuchyně…

  S pozdravem
  Pavel Čech

 • Kuchyň Lenka Čeňková 21. 9. 2016

  Dobrý den,
  Kuchyňské studio Beneš jsem vůbec neznala ( nejsem z Budějovic ), ale od 1.náhodné návštěvy, kterou jsem u Vás udělala, jsem do jiného studia už nešla. Pro náš dům, jehož stavba byla v době návštěvy teprve na začátku, jsem hledala kuchyň přesně takovou, kterou jsem u Vás okamžitě našla. Velký výběr, příjemné prostředí s ochotným, nápomocným a profesionálním personálem. Mým poradcem byl pan Filip, na kterého bych se v případě dalšího nákupu s důvěrou obrátila znovu. Mohu jen doporučit.
  Lenka Čeňková

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)