Zavolejte

Hodnocení

 • Kuchyň Zdeňka Burdová 25. 9. 2016

  Dobrý večer pane Beneši,
  moc bych Vám a hlavně panu Filipovi chtěla poděkovat za realizaci naší vysněné kuchyně, je moc pěkná a velice dobře nám slouží. Byli jsme moc spokojeni s návrhem a i s montáží, vše proběhlo naprosto v pořádku a bez problémů, práce byla odvedena naprosto perfektně. Proto přeji Vaší firmě spousty spokojených zákazníků.
  S pozdravem Zdeňka Burdová

 • Realizace kuchyňské linky v novostavbě RD v Besednici Michaela Novotná 23. 9. 2016

  Vážený pane Beneši,
  s Vaší firmou a s přístupem Vašich zaměstnanců jsme byli velmi spokojeni. A to jak s projektovou přípravou, tak s celkovou realizací. Jako jedni z mála firem jste dodrželi veškeré smluvené termíny. S projektem nám velmi pomohl pan Petr Filip svým přístupem – věcný, praktický, nic nám nenutil. Naopak u všeho poradil a sdělil klady i zápory. Konečná montáž kuchyňské linky proběhla během jediného dne. Montážní technici nám předali nádhernou kuchyň – vše bylo uklizené a čekal na nás i malý dárek od majitele firmy:-) Rozhodně bychom neměnili. Kuchyně slouží svému účelu. Každý den obdivuji její praktičnost. Děkujeme Vám a všem potencionálním zákazníkům vřele doporučujeme!

 • Kuchyně Pavel Čech 22. 9. 2016

  Děkujeme za Váš profesionální přístup po celou dobu instalace nové kuchyně…

  S pozdravem
  Pavel Čech

 • Kuchyň Lenka Čeňková 21. 9. 2016

  Dobrý den,
  Kuchyňské studio Beneš jsem vůbec neznala ( nejsem z Budějovic ), ale od 1.náhodné návštěvy, kterou jsem u Vás udělala, jsem do jiného studia už nešla. Pro náš dům, jehož stavba byla v době návštěvy teprve na začátku, jsem hledala kuchyň přesně takovou, kterou jsem u Vás okamžitě našla. Velký výběr, příjemné prostředí s ochotným, nápomocným a profesionálním personálem. Mým poradcem byl pan Filip, na kterého bych se v případě dalšího nákupu s důvěrou obrátila znovu. Mohu jen doporučit.
  Lenka Čeňková

 • Vestavná skříň a kuchyně Václava Novotná 13. 9. 2016

  S firmou Beneš nábytek jsem velmi spokojená a to jak s přístupem zaměstnanců v prodejně při výběru a sestavení návrhu nábytku, tak i s montáží na místě. Ocenila jsem zakrytí podlah, aby nedošlo k jejich poškození a úklid po montáži. Zaměstnanci byli příjemní a velice profesionální. A i když mi známí říkali, že jinde bych pořídila nábytek levněji, tak nelituji právě z toho důvodu, že vše probíhalo bez komplikací, byly dodrženy termíny a kvalita nábytku je vynikající. Vaši firmu mohu jen doporučit. Novotná V.

 • Věstavené skříně Kollmannovi 6. 9. 2016

  Dobrý večer,
  musím Vám poděkovat za Váš přístup během celé akce “VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ U KOLLMANNŮ”. Děkuji za návrh a hlavně za termín, který byl velice pěkný a dle dohody i uskutečněný. Také bych chtěl poděkovat montérům, kteří odvedli svoji práci více než dobře. Co mne osobně zaujalo, je jejich pracovní nasazení. V jejich slovech člověk najde to, co Vaší firmě mohou ostatní nadřízení jen a jen závidět. V dnešní době člověk slyší od pracovníků o svých zaměstnavatelích většinou jen záporné hodnocení. To ovšem neplatí o Vašich montérech. Společně s manželkou Vám všem ještě jednou moc děkujeme a jsme rádi, že jsme oslovili právě Vaši firmu.
  Kollmannovi

 • Kuchyně Jitka Voříšková 6. 9. 2016

  Vážená paní Benešová,
  Chtěla bych vyjádřit poděkování za perfektně odvedenou práci všem zaměstnancům, kteří se na ní podíleli. Jmenovitě pánům Filipovi, Maškovi a Horákovi. Jejich přístup byl velice vstřícný a profesionální. Děkuji Vám všem s přáním hezkých dnů.
  Jitka Voříšková

 • Kuchyně Kuthanovi 8. 8. 2016

  Dobrý den,
  s realizací kuchyně jsme byli velmi spokojeni tzn. návrh, montáž a dokonce i servisní prohlídka po roce nás překvapila.
  Z tohoto hlediska je to ok. Celkový dojem kuchyně však kazí vybrané spotřebiče. Digestoř, mikrovlnná trouba měly závadu a museli jsme reklamovat (doba pro vyřízení po několika urgencích trvala několik měsíců), s myčkou nejsme také spokojeni, baterie u dřezu se oloupala, takže doufejme, že alespoň el. trouba nějaký čas vydrží.
  Kuthanovi

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)