Zavolejte

Hodnocení

 • Jiří Kopáček 31. 5. 2021
  Realizovali jsme dvě kuchyně s firmou Beneš k plné spokojenosti. Chtěl bych ocenit i následný servis v následujících letech. Byť se jedná o drobnosti, byla dodávka náhradních dílů či oprava zajištěna vždy flexibilně a díky dlouhé záruce bez dalších nákladů.
 • Vendula Bešťáková 25. 5. 2021
  Od firmy Beneš máme již kuchyň - velká spokojenost a proto jseme se rozhodli od stejné firmy i pro vestavěné skříně se kterými jsme také maximálně spokojeni, převážně pak s variabilní skříní v technické místosti, skříň na míru která schovala, pračku, bojler, elektrokotel a ještě zybylo spoustu úložného prostoru, je dokonalá . Byli jsme velmi spokojeni s přístupem i samotnou realizací p. Turka, pozitivně hodnotím jeho ochotu a vstřícnou komunikaci.. Mohu jen doporučit.
 • Kristýna Sobolová 18. 5. 2021

  Děkuji za vynikající spolupráci, a to jak při sestavování návrhu kuchyně, tak při pozdější montáži. Vše bylo přesné, včasné, profesionální. O všem jsme byli podrobně informováni. Naší maličké kuchyni se dostalo vynikající péče.

 • Jiří Aubrecht 17. 5. 2021

  Vyslovuji pochvalu za vykonanou práci při zaměření vestavěných skříní a kancelářského nábytku p. Turkovi.
  Za perfektní montáž p. Zíkovi.
  Již podruhé jsme byli s firmou Beneš velmi spokojeni.

  Děkují manželé Aubrechtovi.

 • Vestavěná skříň Blanka Jeřábková 17. 5. 2021

  Ráda bych Vám poslala velkou pochvalu na Vašeho zaměstnance p.Hrodka /zaměření/ a dále montážníky p. Hály a jeho kolegy, kteří prováděli montáž vestavěné skříně, dne 12.5.2017 v Praze 9.
  Vaši zaměstnanci p. Hrodka a následně montážníci p. Hála a jeho kolega, postupovali naprosto profesionálně. Myslím, že zastupují firmu v dnešní době ojediněle a výjimečně. Děkuji za poznání se s těmito lidmi a budu šířit chválu na firmu Beneš. Už i moje kolegyně projevila zájem a já budu pokračovat v rekonstrukci bytu, takže mám výběr firmy už daný.
  Jeřábková Blanka

 • Kuchyn Pavel Šípek 5. 3. 2021

  Montaz kuchyne probehla v naprostem poradku. Kuchyn je perfektni. Vyborne spracovani a kvalita. Dekujem

 • Kvalitní kuchyně Helena Benešová 26. 2. 2021

  Vše na velkou 1. Od navrhu od p.Macha až po perfektní montáž p.Beneše a Steinera. Kuchyň krásná kvalitní. Jen tak dal. Vás jsem si vybrala podle recenzí a udělala jsem dobře. Děkuji všem Benešová Praha 4

 • Šatna Pavel Šípek 20. 1. 2021

  Naprosta spokojenost. Rychlost peclivost. Vse v cistote.

 • Kuchyně Iveta Vosátková 4. 12. 2020

  Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální přístup Davidu Antesovi při realizaci kuchyně. Od samého začátku až do konce byl trpělivý a vždy nápomocný v našich dotazech. Co se týče montáže i ta proběhla velice profesionálně. Všem kdo se podíleli na kuchyni, velký dík

 • Kuchyň Jitka Rybníčková 22. 10. 2020

  Ráda bych pochválila pana Waltra za jeho kvalitní a empatický přístup k celé zakázce. Malá, ale složitá kuchyň dopadla velmi dobře. Je to moje druhá kuchyň a je krásná a moderní. Velkou pochvalu i montážníkovi panu Senajovi. Precizní práce. Děkuji Jitka Rybničková

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)