Zavolejte

Hodnocení

 • Vojtech Ruzicka 4. 5. 2022

  Pan Tomas Burger byl velmi mily a vstricny a zodpovedel vsechny nase otazky. Aktivne nam pomahal s vyberem vcetne cennych rad a doporuceni. Vrele doporucuji.

 • Karolína Kopsová 4. 5. 2022

  Moc ráda doporučím pana Burgera. Vše nám moc rád vysvětlil, navrhl krásnou kuchyni, kterou ještě zdokonalil dle našich představ. Musím vyzdvihnout jeho jedinečný příjemny přístup, který se moc nevidí. Opravdu doporučuji!

 • Daniel de Castro Rodriguez 4. 5. 2022

  S návrhem kuchyně a kuchyní samotnou jsem velmi spokojen. Pan Tomáš Burger
  je velmi profesionální a ochotný, po celou dobu realizace byl se mnou v kontaktu, kdykoliv jsem potřeboval.
  děkuji za ochotu a vstřícnost.

 • Ivana Šulcová 4. 5. 2022

  Krásná kuchyně, kvalitní výrobek, skvělý návrh, výborná spolupráce a hlavně s p. Klečkou, vždy okamžitě reagoval, byl velmi milý a ochotný . Cítila jsem v něm stabilní zázemí kdykoli jsem něco potřebovala. I v celkem malé reklamaci se mi snažil okamžitě vyhovět a vše zařídit. Takovýchto lidí by mělo být více :-). Děkuji za vše Ivana Šulcová

 • Karin Kusá 25. 4. 2022

  S kuchyní Beneš (paní Kubičová na Floře) jsme byli spokojeni. Kuchyň navrhla dle našich požadavků, realizace proběhla bez problémů. Bylo potřeba vyřešit i elektřinu. Elektrikáři dohodnutí od Kuchyně Beneš byli spolehliví a práci odvedli skvěle.

 • Jakub Václavek 30. 3. 2022

  S manželkou jsme měli pár firem v hledáčku pro navrhnutí naší kuchyně. Jedna z nich byla firma Beneš a již od prvního návrhu, který nám zpracoval pan Maksant z pobočky Praha-Flora, nás nadchl okamžitě. Udělali jsme jen pár menších změn a už jsme objednávali. Montáž proběhla kvalitně, rychle a bez problému. Jediná digestoř nebyla na skladě včas ale jakmile byla, tak do pár dní přijeli montážníci znovu a vše dodělali. Po pár měsících všechno perfektně drží a funguje. Velice doporučujeme firmu Beneš nábytek, jejich přístup i postup práce je na vysoké úrovni a opravdu se snaží vyjít vstříc jejich zákazníkům.

 • Miroslav Kulhan 25. 3. 2022

  Od počátku.
  Samotný obchod mě zaujal, jak budovou s vlastním parkovištěm, tak i vlastní prezentací nabízených kuchyní.
  Obchodní zástupce byl velice vstřícný a trpělivě sestavoval a kombinoval kuchyni podle našich představ.
  Termín dodání byl mírně delší, ale bylo to způsobeno dobou dovolených i naší vlastní a tudíž zajištění potřebné úpravy rozvodů elektřiny i vody.
  Montáž kuchyně pak započala v plánovaném termínu. Skupina pracovníků byla maximálně slušná a vstřícná. Montáž proběhla bez závad.
  Samotná kuchyně je perfektní a moc se nám líbí, včetně kvality materiálu.

  Mohu jenom doporučit, i když cena je asi mírně vyšší, ale za kvalitu je nutné si připlatit.

  Chtěl bych tímto všem kdo se zúčastnil na dodání a postavení kuchyně poděkovat.

  Ing. Miroslav Kulhan

 • Jan Kapusta 25. 3. 2022

  Vyberna skusenost. Do noveho bytu sme si objednali kuchynu Nobilia. Kvalita skriniek je super! Spotrebice sme si zvolili podla vlastneho vyberu, tiez vsetko funguje ako ma. Cely cas s nami komunikoval pan Burger. Skvele nam poradil a spolu sme doladili vsetko do najmensich detailov. Obdivujem jeho trpezlivost s nasimi dodatocnymi poziadavkami a zmenami 🙂 Velmi dobra spolupraca pocas celeho procesu, a tiez po instalacii s dokupenim dalsich dielov. Odporucame!

 • Radek Vaň 25. 3. 2022

  Máme výbornou zkušenost s panem Tomášem Burgrem. Naši kuchyň nesčetněkrát překresloval a vždy s dobrou náladou. Konečný výsledek předčil naše očekávání. Pan Burgr není typ designera, pro kterého projekt končí nákresem a zaplacením faktury, ale o celý projekt se zajímal až do konce, přijel osobně zkontrolovat kuchyň, a sám upozornil na vady a nedodělky, kterých jsem si nevšiml a zajistil rychlou nápravu.

  V budoucnu se na pana Burgra určitě znovu obrátím.

  Děkuji!

 • Pavel Tesař 24. 1. 2022

  Naprostá spokojenost realizací kuchyně v našem rodinném domě. Oceňujeme především ochotu a profesionalitou paní Kubičové, která nám poradila, byla k dispozici při plánování a návrhu kuchyně. Současně jsme byli velmi spokojeni s montáží, která byla naprosto profesionálně provedena. I drobné nedostatky byly vyřešeny promptně a ochotně, takže kuchyně Beneš mohu naprosto doporučit.

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)