fbpx
Zavolejte

Hodnocení

 • Václav Harapes 20. 10. 2022

  S plánkem a matnou představou jsme vstupovali do provozovny, kde se nás ujala paní Šponerová. Během dvou schůzek přetavila plánky a naše představy v hezky vypadající, moderní a praktickou kuchyň. Během realizace nám bylo bez problému vyhověno s přesunem termínu. I se všemi ostatními pracovníky (zaměření, montáž, stěrka) bylo jednání bezproblémové. Nyní již kuchyně měsíc slouží k plné spokojenosti.

 • Lenka Fraňková 18. 7. 2022
  Jsem moc spokojená s kvalitou nábytku od firmy Beneš. Především byla bezvadná spolupráce s panem Filipem Turkem, který navrhnul finální řešení skříní i pracovny a který má skvělý smysl pro praktické i estetické detaily a sladění barev a materiálů. Ochotní a šikovní montážní pracovníci vše rychle, čistě a přesně namontovali. Vřele doporučuji, určitě se na firmu Beneš někdy příště zase obrátím.
 • Eva Kovaříková 13. 7. 2022
  Moc děkuji za parádní vestavěnou skříň. Pan Filip Turek odvedl skvělou práci při zaměření a úpravě návrhu a montážní firma vše precizně namontovala. Skříň vypadá fantasticky, schovala nevzhlednou trubku, nic u Beneš nábytek nebyl problém. Určitě doporučuji všem.
 • Olga Ptáčníková 14. 6. 2022

  S kuchyní jsme spokojeni, vše proběhlo podle plánu, bezvadná montáž. Pan Klečka v Budějovicích byl velmi vstřícný … hodnotíme na jedničku.

 • Pavlína Blaháčková 4. 5. 2022

  Musíme konstatovat, že realizace nové kuchyně, které jsme se obávali, jelikož přináší mnoho úprav včetně demontáže staré kuchyňské linky, nás velmi mile překvapila. Ze všech návrhářů kuchyní jsme si vybrali spolupráci s panem Tomášem Burgerem, a určitě jsme neprohloupili. Pan Burger byl pro nás kdykoliv na telefonu, na naše e-mailové požadavky reagoval velmi rychle, což není samozřejmostí. Naši vysněnou představu kuchyně převedl do reality, přestože obsahovala spoustu atypického nábytku! Neztrácel s námi trpělivost, pomohl nám vybrat kvalitní spotřebiče za výhodnou cenu, a přijel se podívat také na dokončenou montáž. Kuchyňskou linku pečlivě zkontroloval, zapsal si všechny nedodělky, a přestože byla kuchyně plně uhrazena jeho zájem o naši spokojenost neopadl, a zjišťoval, jak jsme s naší kuchyní spokojeni.

  Spolupráci s panem Burgerem můžeme vřele doporučit. Rádi s ním budeme v případě potřeby opět spolupracovat.

  Děkujeme za VŠE!

 • Jarošovi 4. 5. 2022

  Děkujeme p. Burgerovi za naši novou kuchyň. Skvělá a rychlá komunikace. Moc doporučujeme, vše bylo jak jsme si dohodli.

 • Vojtech Ruzicka 4. 5. 2022

  Pan Tomas Burger byl velmi mily a vstricny a zodpovedel vsechny nase otazky. Aktivne nam pomahal s vyberem vcetne cennych rad a doporuceni. Vrele doporucuji.

 • Karolína Kopsová 4. 5. 2022

  Moc ráda doporučím pana Burgera. Vše nám moc rád vysvětlil, navrhl krásnou kuchyni, kterou ještě zdokonalil dle našich představ. Musím vyzdvihnout jeho jedinečný příjemny přístup, který se moc nevidí. Opravdu doporučuji!

 • Daniel de Castro Rodriguez 4. 5. 2022

  S návrhem kuchyně a kuchyní samotnou jsem velmi spokojen. Pan Tomáš Burger
  je velmi profesionální a ochotný, po celou dobu realizace byl se mnou v kontaktu, kdykoliv jsem potřeboval.
  děkuji za ochotu a vstřícnost.

 • Ivana Šulcová 4. 5. 2022

  Krásná kuchyně, kvalitní výrobek, skvělý návrh, výborná spolupráce a hlavně s p. Klečkou, vždy okamžitě reagoval, byl velmi milý a ochotný . Cítila jsem v něm stabilní zázemí kdykoli jsem něco potřebovala. I v celkem malé reklamaci se mi snažil okamžitě vyhovět a vše zařídit. Takovýchto lidí by mělo být více :-). Děkuji za vše Ivana Šulcová

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)