Zavolejte

Hodnocení

 • Dana 23. 6. 2021

  Nechala jsem si vyrobit vestavěné skříně včetně věšákové stěny a skříněk do celé chody. Vstřícný přístup, výborně zpracovaný návrh realizace pana Turka, kvalita provedení i následná práce montážníků vytvořila skvělé úložné prostory. Mohu jen doporučit.

 • Kuchyňská linka Michal Volf 4. 6. 2021

  Po návštěvě showroomu se mě ujal pan Topinka. Po prvotních dotazech jaký dekor bych volil, jaké zhotovení madel a obecných dotazech na prostor a využití kuchyně, jsem nechal návrh čistě na něm.

  Další schůzku jsme si domluvili za 3 dny, aby mi odprezentoval kuchyň, která si mě získala hned na první pohled. Pan Topinka se návrhem trefil přímo do černého. Nejvíce jsem nadšen z menšího baru, což byl čistě návrh pana Topinky a ze stolu, který je součástí celé linky.

  Celá kuchyň je velice pěkná, kvalitní a do mého bytu jednoduše patří. Při montáži došlo k menšímu problému při trefení původního vedení elektriky, ale tato překážka byla rychle vyřešena a kuchyň dokončena.

  Při realizaci kuchyně doporučuji počítat s elektrikářem, protože zapojení indukce a osazení zásuvek standardně montážní parta nedělá, ale jinak bych Beneš nábytek určitě doporučil!

   

   

 • David 2. 6. 2021
  Před pěti lety jsme od této firmy pořídili vestavěné skříně, které byly provedeny bezvadně. Letos jsme pořídili novou kuchyňskou linku. Obešli jsme více kuchyňských studií, nikde jsme se nesetkali s tak vstřícnym a profesionálním přístupem jako u pana Beneše.
 • Kubec Pavel 1. 6. 2021
  Od společnosti Beneš jsem si nechal vyrobit šatní skříň. Požadavek byl zcela atypický. Pan Turek, který skříň podle mých představ navrhl a poté smontoval, odvedl profesionální práci. Do návrhu zakomponoval veškeré mé požadavky a poradil i s dalšími detaily. Vše proběhlo tak jak jsme se dohodli, a to včetně ceny a termínů. V příštím roce plánuji pořídit kuchyňskou linku a po zkušenostech s prací a přístupem firmy Beneš a pana Turka, mám jasnou volbu kde hledat – bude to zase firma Beneš. Děkuji za vstřícný a profesionální přístup.
 • Michal Rejnart 31. 5. 2021
  Na nový rok jsem poptal vestavěné skříně u pana Turka, od kterého jsem dostal vizitku při zaměření kuchyně s tím, že Beneš dělá také návrhy vestavěných skříní a mám se mu v případě zájmu ozvat. Vzhledem k tomu, že od pana Turka nedošla žádná odpověď, rozhodnul jsem se po týdnu poptat vestavěné skříně přímo přes poptávkový formulář na stránkách Beneše. Bohužel do dnes bez odezvy, takže tuto firmu rozhodně nedoporučuji. Realizaci kuchyně jsem měl od firmy Noblessa, která také patří panu Beneši. Hodnocení na realizaci napíši samozřejmě také na stránky Noblessy, zde bych jen vypíchnul chování pana majitele (Beneše), pro kterého kuchyň za čtvrt milionu nic neznamená a klidně zákazníkovi napíše, že mu zaměstnávám jeho vytížené zaměstance a buď návrh kuchyně dokončím v Praze nebo si mám najít jiné studio. Upřímně, kdybych měl čas na to znovu od začátku si navrhovat kuchyň, jdu okamžitě jinam, protože takovéto jednání se zákazníkem za takové peníze se mi rozhodně nelíbí. Samozřejmě jsem čekal, že když pan Beneš takto se zákazníky komunikuje, bude realizace kuchyně naprosto bezchybná, opak byl však pravdou.
 • Jiří Kopáček 31. 5. 2021
  Realizovali jsme dvě kuchyně s firmou Beneš k plné spokojenosti. Chtěl bych ocenit i následný servis v následujících letech. Byť se jedná o drobnosti, byla dodávka náhradních dílů či oprava zajištěna vždy flexibilně a díky dlouhé záruce bez dalších nákladů.
 • Vendula Bešťáková 25. 5. 2021
  Od firmy Beneš máme již kuchyň - velká spokojenost a proto jseme se rozhodli od stejné firmy i pro vestavěné skříně se kterými jsme také maximálně spokojeni, převážně pak s variabilní skříní v technické místosti, skříň na míru která schovala, pračku, bojler, elektrokotel a ještě zybylo spoustu úložného prostoru, je dokonalá . Byli jsme velmi spokojeni s přístupem i samotnou realizací p. Turka, pozitivně hodnotím jeho ochotu a vstřícnou komunikaci.. Mohu jen doporučit.
 • Kristýna Sobolová 18. 5. 2021

  Děkuji za vynikající spolupráci, a to jak při sestavování návrhu kuchyně, tak při pozdější montáži. Vše bylo přesné, včasné, profesionální. O všem jsme byli podrobně informováni. Naší maličké kuchyni se dostalo vynikající péče.

 • Jiří Aubrecht 17. 5. 2021

  Vyslovuji pochvalu za vykonanou práci při zaměření vestavěných skříní a kancelářského nábytku p. Turkovi.
  Za perfektní montáž p. Zíkovi.
  Již podruhé jsme byli s firmou Beneš velmi spokojeni.

  Děkují manželé Aubrechtovi.

 • Vestavěná skříň Blanka Jeřábková 17. 5. 2021

  Ráda bych Vám poslala velkou pochvalu na Vašeho zaměstnance p.Hrodka /zaměření/ a dále montážníky p. Hály a jeho kolegy, kteří prováděli montáž vestavěné skříně, dne 12.5.2017 v Praze 9.
  Vaši zaměstnanci p. Hrodka a následně montážníci p. Hála a jeho kolega, postupovali naprosto profesionálně. Myslím, že zastupují firmu v dnešní době ojediněle a výjimečně. Děkuji za poznání se s těmito lidmi a budu šířit chválu na firmu Beneš. Už i moje kolegyně projevila zájem a já budu pokračovat v rekonstrukci bytu, takže mám výběr firmy už daný.
  Jeřábková Blanka

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)