Zavolejte

Hodnocení

 • Jan Kapusta 25. 3. 2022

  Vyberna skusenost. Do noveho bytu sme si objednali kuchynu Nobilia. Kvalita skriniek je super! Spotrebice sme si zvolili podla vlastneho vyberu, tiez vsetko funguje ako ma. Cely cas s nami komunikoval pan Burger. Skvele nam poradil a spolu sme doladili vsetko do najmensich detailov. Obdivujem jeho trpezlivost s nasimi dodatocnymi poziadavkami a zmenami 🙂 Velmi dobra spolupraca pocas celeho procesu, a tiez po instalacii s dokupenim dalsich dielov. Odporucame!

 • Radek Vaň 25. 3. 2022

  Máme výbornou zkušenost s panem Tomášem Burgrem. Naši kuchyň nesčetněkrát překresloval a vždy s dobrou náladou. Konečný výsledek předčil naše očekávání. Pan Burgr není typ designera, pro kterého projekt končí nákresem a zaplacením faktury, ale o celý projekt se zajímal až do konce, přijel osobně zkontrolovat kuchyň, a sám upozornil na vady a nedodělky, kterých jsem si nevšiml a zajistil rychlou nápravu.

  V budoucnu se na pana Burgra určitě znovu obrátím.

  Děkuji!

 • Pavel Tesař 24. 1. 2022

  Naprostá spokojenost realizací kuchyně v našem rodinném domě. Oceňujeme především ochotu a profesionalitou paní Kubičové, která nám poradila, byla k dispozici při plánování a návrhu kuchyně. Současně jsme byli velmi spokojeni s montáží, která byla naprosto profesionálně provedena. I drobné nedostatky byly vyřešeny promptně a ochotně, takže kuchyně Beneš mohu naprosto doporučit.

 • Marcela Minaříková 22. 11. 2021

  Kuchyně od firmy Beneš se mi líbila hned po prvním návrhu. A rozhodně mě nepřesvědčily návrhy z jiných firem. Sl. Kubičová vše vymyslela a vytvořila podle mých představ a následná montáž s pane Zikou a kolegou byla perfektní, kdy mi i poradili s dalšími dotazy.
  Mohu doporučit pražskou pobočku.

 • Petr Hloucha 22. 11. 2021
  Do předělávaného domu jsme hledali ideální řešení naší kuchyně, s jistou představou jsme hledali vhodného partnera, který by nám pomohl dotáhnout naši představu k návrhu a následné realizaci. To se nám podařilo se společností Beneš nábytek a konkrétně s panem Maksantem. Při první návštěvě jsme společně dali dohromady naše myšlenky, vybrali barevné kombinace a těšili se na výsledek návrhu. Po tom, co jsme si odsouhlasili návrh, doladili barevnost a vybrali spotřebiče, přijel technik, se kterým jsme zaměřili veškeré detaily a domluvili se na postupu. Pan Maksant byl s námi neustále v kontaktu, komunikoval veškeré potřebné úpravy, které jsme museli před montáží provést a zároveň s námi domlouval termíny realizace. Vzhledem k náročnosti kuchyně jsme realizaci měli rozdělenou na více termínů i vlivem změny spotřebičů. Pan Maksant však velice flexibilně reagoval a byl maximálně prozákaznický s jakoukoliv změnou či připomínkou. Velké díky patří i panu Štěpánkovi, který nám kuchyň montoval. Nejen, že vše montoval dle očekávání a návrhů, ale zároveň byl velice přívětivý, když se objevil nějaký škrábanec, nebo odřené madlo lednice. Poradil nám jak máme postupovat, abychom měli vše vyřízeno a aby naše kuchyně byla skutečně 100%. Při realizaci si poradil i s elektroinstalací, která nebyla z naší strany připravena dle domluvy, ale pan Štěpánek vše vyřešil a díky němu máme kuchyni, kterou nám můžou nejen sousedé závidět. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Maksantovi, Štěpánkovi a celému kolektivu společnosti Beneš nábytek, že jste nám pomohli vytvořit naši vysněnou kuchyni. Děkujeme, Hlouchovi
 • Marcela Kučerová 15. 11. 2021
  Flora. S návrhem kuchyně a kuchyní samotnou jsem velmi spokojena. Pan Maksant je velmi profesionální a ochotný, po celou dobu realizace byl se mnou v kontaktu, kdykoliv jsem potřebovala. Mnohokrát děkuji za ochotu a vstřícnost. Montáž kuchyně proběhla dobře, nebyl problém vyměnit poškozená dvířka (z výroby či přepravy). Avšak při ladění detailů mě malinko zklamal truhlář, který kuchyni montoval, zde nebyly některé věci provedeny precizně. Pan Maksant opět vše vyřídil, reklamace proběhla bez problémů, vše bylo napraveno. I přes toto bych se na studio obrátila znovu.
 • Libor Matys 27. 10. 2021
  Od studia Beneš jsem si před 7 lety nechal udělat kompletní vybavení domu od kuchyně včetně jídelniho stolu a spotřebičů, Tv závěsných skříněk, vestavěných skříní, ložnice, dětských pokojů, předsíňové stěny. Byl jsem naprosto spokojený s realizací a jaké koliv změny byli v zápětí řešeny. Nedávno jsem přestavoval jiný dům a znovu jsem oslovil studio a nechal vybavit nábytkem od BENEŠ. Perfektní jednání a kvalita mohu jen doporučit.
 • Marek Drugda 21. 9. 2021
  Firmu Beneš Nábytek jsme si zvolili pro návrh i realizaci kuchyňské linky do nového bytu. Chtěli jsme stylové řešení (kuchyně L plus ostrůvek) se středním rozpočtem. Našim prvním kontaktem ve studiu na Floře byla sl. Kubičová, která si nás svým přístupem a profesionalitou hned získala. Návrh přesně odpovídal našim představám a všechny změny, kdy jsme jen doladili detaily, byly neprodleně zapracovány. Komunikace v celém průběhu zakázky byla se sl. Kubičovou velice vstřícná a rychlá, s dostatečnou mírou detailu. Montáž byla velice kvalitní s důrazem na detail (p. Smrčka s kolegou) a neshledali jsme žádné nedostatky. Kuchyň již půl roku bez problémů slouží a dělá radost. Následně jsme u Beneš Nábytek realizovali i vestavěnou skříň kdy návrh zpracovala po designové stránce sl. Kubičová a technicky p. Turek a opět k veliké spokojenosti jak s návrhem, tak s montáží (p. Zíka s kolegou) bez nejmenších potíží. Můžeme tuto firmu i zmíněné zaměstnance pouze doporučit.
 • Miroslav Tropp 31. 8. 2021
  O tom, ze si necham urobit kuchynu u Benes nabytek som sa rozhodol hned po prvom stretnuti s pani Valvodovou. Presvedcila ma kvalita materialov, skusenosti inych zakaznikov a skvela komunikacia. Pocas realizacie projektu ho v mojom pripade hladko prebral pan Topinka. Dotiahli sme malickosti a slo sa objednavat. Opet mozem iba zvyraznit skvelu komunikaciu a pristup. Ked prisiel den ,,D,, a prebehla samotna montaz, vysledok bol dokonaly. Skutocne boli moje ocakavania naplnene, kvalitna montaz, flexibilny pristup a skvela dohoda bolo to, co zdobilo moju kuchynu od projektu po finalnu montaz. Dakujem Benes nabytek a jej zamestnancom za tento zazitok.
 • Jaroslava 10. 8. 2021

  Realizace kuchyně se studiem Beneš dopadla na výbornou. Pan Maksant, který kuchyni navrhoval, byl maximálně vstřícný a s návrhem se vešel i do mého dost omezeného rozpočtu. Komunikace s ním byla pohodová a rychlá. Všechy slíbené termíny byly dodrženy . Ještě bych ráda poděkovala panu Jiřímu Štěpánkovi, který prováděl montáž kuchyně. Práci provedl rychle a precizně.

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)