fbpx
Zavolejte

Hodnocení

 • vestavná skříň Martin Brož 24. 8. 2018

  Výborný návrh, jasná komunikace, na den přesná montáž. Vše v pořádku a věřím, že skříň bude sloužit dlouhé roky.

 • Vestavěné skříně, šatna Petr Pajma a Dana Muchnová 7. 8. 2018

  Od počáteční komunikace po realizaci naprosto bezkonkurenční. Profesionální přístup, seriózní jednání , rychlá a precizní realizace. Jsme nadšeni.
  Moc děkujeme a budeme všude doporučovat.

 • Ložnice - velká vestavěná skříň, obývací pokoj - skříňky, předsíň - vestavěná skříň a předsíňová stěna Jiří Brož 3. 7. 2018

  Dnes byla dokončena montáž celé zakázky. S provedením jednotlivých vestavěných skříní, skříněk i předsíňové stěny jsme velice spokojeni. Celkově hodnotíme firmu Beneš nábytek velice pozitivně, a to od samotného návrhu od pí. Rysové až po montáž prováděnou panem Cestrem a jeho kolegou.
  Děkujeme a doporučujeme

 • Vestavěné skříně, noční stolky Ilona Pospíšilová 29. 6. 2018

  Od návrhu až po realizaci skvělá a kvalitní práce. Jsme velmi spokojení a jinam nechodíme 🙂
  Máme už kuchyň, vestavěné skříně na chodbě, nyní jsme je pořídili i do ložnice vč. nočních stolků a nechali si udělat skříňky do dětského pokoje. Vše a vždy super = moc děkujeme!

 • Vestavěná skříň Veronika Friede 28. 6. 2018

  Firma Beneš Nábytek,nejlepší co nás mohlo potkat. Při objednání na předběžnou kalkulaci a vizualizaci nám slečna A.Rysova vyšla časově vstříc,první milá zkušenost.
  Při kalkulaci nás přivítala milá, vstřícná a naprosto profesionální A.Rysova, vše nám ukázala vysvětlila. Již na místě jsem se rozhodla, že skříň chci jedině od této firmy. Bohužel na trhu je firem s tímto zaměřením mnoho, ale troufnu si říct, že této nesahá žádná ani po kotníky 💯.
  Následovalo zaměření, technik přijel v čas s úsměvem na tváři. Automaticky za dveřmi se zpíval, což mě mile potěšilo. Malé věci dělají velký základ. A perlička na konec, montáž skříně.
  V den montáže[která byla nakonec o týden dříve, úžasné] technik volal 1h předem, za hodinu opravdu přijel. Jeden jako druhý pracoval bez přestávek, nabídnuta káva připadala v úvahu až po práci 🙂. Skříň je úžasná, vše na co jsem se ptala mi bylo sděleno jak jinak než s úsměvem ve tváři. Vše bylo kompletně uklizeno, že jsem mohla rovnou skládat oblečeni. Opět profesionální přístup, vstřícnost a k tomu ta skvělá nálada je víc než TOP.
  Již brzy Vas znovu navštívíme s maminkou, která chce kuchyňskou linku. Těším se💯🙂

 • Vestavěná skříň do předsíně. Jitka González 26. 6. 2018

  Dobrý den.
  Objednala jsem si u Vaší firmy vestavěnou skříň do předsíně. S jejím provedením jsem velice spokojena,
  stejně tak se spoluprací při návrhu skříně, s velmi složitým vyměřením v atypické předsíni a také s montáži, která byla provedena
  profesionálně a velice vstřícně. ☺Děkuji a doporučuji. ☺

 • Realizace kuchyně listopad 2017 Simona Janoušová 24. 6. 2018

  S napsáním recenze jsem vyčkala, abych napsala jak vše funguje s odstupem času. Po cca 8 měsících používání mohu tedy hodnotit a to velmi kladně. A to jak od přípravy až po realizaci.
  Touto cestou bych ráda poděkovala panu Antesovi a to jak za jeho profesionalitu, tak i ochotu. Na poslední chvíli jsme museli změnit umístění a dispozici celého projektu. Nic pro něj nebyl problém. Ochotně se spojil s výrobou a měli jsme štěstí, náš návrh zatím nešel do výroby, tudíž vše pozastavil a velice rychle s námi prodiskutoval nový projekt, vše naměřil a během dvou dnů vše odesláno a stihli jsme i starý termín dodání.
  Relizace dopadla na výbornou. Kuchyně vypadá moc pěkně a přesně jak jsem si ji představovala a že jsem měla opravdu jasnou představu. Vše co mi bylo panem Antesem doporučeno, tam kde jsem tápala, vyšlo na výbornou. Opravdu velké díky.Vše při ruce, praktické, kvalitu hodnotím kladně. Dvířka z kvalitního materiálu, též kování a úchyty. Po ccca 8 měsících používání se neobjevila žádná závada ani na materiálu, spotřebičích, uchycení či chyba spojená se špatnou montáží. K samotné montáži musím dodat, že se vyskytlo pár věcí, kdy jsem se začala bát o výsledek, ale vše bylo korektně dohodou vyřešeno. Stát se může cokoli, spousta věcí při nejlepší vůli neovlivníme. A právě tady se mi potvrdilo, že jsem si vybrala kuchyňské studio na úrovni, které nestojí o špatné realizace a nevyhýbá se odpovědnosti a komunikaci se zákazníkem. Dokáže chybu uznat a snaží se splnit zadání. Došlo k poškození desky na bar a vestavěné knihovny, ale vše dodáno nové a v prvotřídní kvalitě. Ano, došlo ke spoždění, ale kychyň byla funkční a tohle byla vlastně taková třešínka na dortu. Tímto musím také poděkovat pánům montážníkům. V dnešní době se setkat s tak precizně odvedenou prací je vyjímka a já jsem ráda, že jsem měla to štěstí na ty nejlepší z nejlepších i díky Vám mám stále radostný pocit při pohledu na mou novou kuchyň.
  Ještě jednou díky Všem.
  S pozdravem
  Simona Janoušová

 • Realizace kuchyně Ludmila Smržová 20. 6. 2018

  Po půlročním užívání kuchyně od fy Beneš nábytek mohu konstatovat, že jsem velice spokojena. Montáž byla provedena profesionálně a rychle. Spokojena jsem rovněž se spotřebiči, digestoří, kováním, osvětlením a také se skleněným obkladem za kuchyňskou linkou. Obklad je hezký a hlavně praktický. Chci poděkovat panu Lojíkovi. Beneš nábytek jsem si vybrala ze tří vytypovaných firem díky panu Lojíkovi. Jeho přístup byl velice vstřícný, ochotný a profesionální. S kuchyní jsem velice spokojená a vřele firmu všem doporučuji. Děkuji Ludmila Smržová.

 • Adam Šauer 9. 6. 2018
 • Realizace kuchyně Dana Hrbková 25. 5. 2018

  Dobrý den, chtěla bych se podělit o zkušenosti s firmou Beneš nábytek. Od prvního kontaktu až do předání kuchyně jsem byla spokojená. Chtěla bych tedy poděkovat p. Lojíkovi za vstřícnost a profesionální přístup při výběru kuchyně, dále p. Maškovi a jeho kolegům za pečlivou a čistou montáž. Vaši firmu budu doporučovat. Děkuji Dana Hrbková

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)