Zavolejte

Hodnocení

 • Vestavěná skříň Jiří Košan 1. 3. 2018

  Jsme velice spokojení. Nábytek byl dodán bez poškození, řemeslné zpracování bylo bezvadné. Také montáž proběhla velice rychle a ve vzorné kvalitě. Velice oceňujeme práci vašich řemeslníků, která není v dnešní době úplně běžná. Rozhodně budeme vaší firmu doporučovat svým známým.

 • Vestavěné skříně Jitka Deakova 1. 3. 2018

  Skvělý přístup, profi montáž, perfektně odvedená práce. Komunikace výborná. Absolutně bez problémů od začátku do konce. Příště to pro nás bude opět jasná volba. Všem díky

 • Skvělá kvalita a velmi profesionální a spolehlivý přístup Lenka Šimková 21. 2. 2018

  Od prvního telefonického kontaktu se studiem, jmenovitě paní Adélou Rysovou, jsme se setkali s velmi příjemným a ochotným přístupem. Osobní návštěva a naplánování konkrétní představy pouze potvrdilo max. profesionalitu a velmi si vážíme i praktických rad a doporučení, které byly mimořádně cenné. I zaměření panem technikem bylo vynikající a realizace samotná proběhla díky týmu pana Vaclava Zíky a jeho kolegy pana Jiřího absolutně skvěle. Jsme nadšeni a děkujeme 😊 Lenka a Tomáš Šimkovi

 • Vestavěna skříň Lenka Ochmanova 4. 12. 2017

  Děkuji za úspěšnou realizaci vestavěne skříně.Byla jsem maximálně spokojena od návrhu aż po realizaci.Mohu vřele doporučit.Ochmanová

 • Skříně Zuzana Krbcová 12. 10. 2017

  Dobrý den, pane Dřínovský,
  včera nám namontovali skříně. Vypadají perfektně, posílám fotky. Jinak jsem chtěla moc pochválit montážníky (parta pana Ziky), zouvali se, všechno řezali venku na předzahrádce, přivezli si s sebou vykrývací koberec, vrtali s vysavačem, opravdu nadstandard.
  Moc děkuji za vše
  Zuzana Krbcová

 • Botník, šatna Pavel Moravec 29. 4. 2017

  V roce 2016 jsem si nechal zhotovit botník a šatnu. Osobně bych vyzdvihl velice kvalitní zpracování a vstřícný přístup. Jsem toho názoru, že poměr kvalita/cena je velice příznivý. Přístup personálu naprosto profesionální, pouze větší prodleva v rekci. Pravděpodobně bylo způsobeno velkou vytížeností v období na konci roku.
  Děkuji, Pavel

 • skřín Jaroslava Nárožná 11. 4. 2017

  Firmu Beneš nábytek jsem si vybrala náhodně na webu a jsem za to ráda, protože jsem byla od začátku až do konce velice spokojená. Děkuji za spolupráci a všem tuto firmu doporučuji.

 • Šatní skříně Vítovi 8. 4. 2017

  Vše od počátku až do montáže proběhlo hladce a podle dohody. Velmi profesionální. Děkujeme.

 • kuchyn Jan Nejedlý 28. 3. 2017

  vše bez problémů

 • kuchyne Marek Tomschi 22. 3. 2017

  dekuji za zpracovani me kuchyne. Od navrhu pres realizaci az po montaz byla spoluprace zcela bez chyby, navrh byl velmi profesionalne zpracovan, stejne jako samotne provedeni. Monteri byli velmi ochotni, dochvilni, dbali na cistotu detailu pri montazi, vse po sobe ullidili a prijemna byla i spoluprace po lidske strance.
  S vasimi sluzbami jsem naprosto spokojen a jeste jednou dekuji za perfektni spolupraci.

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)