Zašlete nám
půdorys prostoru,
uděláme vám
návrh kuchyně.

Úvod  » kuchyně  » jak kuchyni vybavit  » kuchyňské spotřebiče

HOME CONNECT

Home Connect – Chytrá domácnost

S technologií Home Connect můžete své spotřebiče ovládat velmi snadno: od pračky, přes pečicí troubu, až po kávovar nebo vysavač. Aplikace Home Connect vám kdykoliv poskytne přístup ke všem důležitým informacím. Dokáže vaše spotřebiče nejen zapínat a vypínat. Pomůže vám také volit programy, nastavovat časovač, přepínat spotřebiče na režim Eco a mnohem více. Můžete si být jistí, že spotřebiče, které si dnes zakoupíte, jsou již připravené na váš budoucí chytrý domov. Home Connect je služba společnosti Home Connect GmbH.

 

Home connect 1

 

Home Connect – pro snadnější život

Home Connect připojuje domácí spotřebiče přes Wi-Fi síť. Nepotřebujete žádný další hardware. Již nyní myslíme nad rámec chytrých spotřebičů a zaměřujeme se na plně integrovaný chytrý domov. To je také důvod, proč technologie Home Connect pracuje na cloudové, pro vývojové pracovníky přívětivé platformě, která je vysoce kompatibilní a dokáže spolupracovat s jinými chytrými technologiemi. A to je to, čemu říkáme: Chytrý dnes. Chytrý zítra.

 

Home connect 2

 

Home Connect – vše pod kontrolou

Ovládněte své domácí spotřebiče s technologií Home Connect. A nejen, když jste doma, ale i když vyrazíte ven. Zjistěte, jak zajistit, aby byl váš domov bezpečnější, energeticky úspornější a chytřejší s technologií Home Connect, která vám ušetří čas a zvýší kvalitu vašeho života.

 

Home connect 3CHCI NÁVRH A CENU +420 601 164 556NAVŠTIVTE NÁS

facebook    google plus    you tube

1991 - 2020 © Beneš nábytek - kuchyně | www.benesnabytek.cz