fbpx
Zavolejte

Jak pracujeme

Zajímá Vás, jak bude probíhat naše spolupráce?

Nebojte se svěřit do rukou našich specialistů – vytvoříme Vám domov podle Vašich představ. Po celou dobu zakázky se Vám bude věnovat jeden vybraný designer s detailními znalostmi. Můžete se na něj kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S NÁMI?

Idea a styl kuchyně – Rozmyslete si jakou dispozici, by Vaše budoucí kuchyňská linka měla mít – nedělejte kompromisy a sepište si všechny požadavky a nápady. Ujasněte si představu o barevnosti a stylu kuchyně – můžete přijít i s případnými nápady z internetu.

INSPIRUJTE SE NAŠIMI REALIZACEMI

Připravte si na první schůzku podklady v podobě okótovaného půdorysu, ideálně s rozměry oken, dveří, nik a jejich umístění od jednotlivých rohů. Neměla by chybět ani výška místnosti, která je v mnoha případech velice důležitá.

Na našich studiích si můžete prohlédnout několik expozic kuchyní a dalšího nábytku, který jsme schopni Vám dodat.

ZAREZERVUJTE SI SCHŮZKU S DESIGNÉREM V PRAZE NEBO V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Na první schůzce s designérem si odladíte barevné řešení, dispozici a výběr spotřebičů – tedy vše, co je potřebné pro grafický návrh Vaší budoucí kuchyně.

Na předem domluvené schůzce s designerem, Vám designer odprezentuje vhodné a funkční řešení Vaší nové kuchyně. Nechybí ani prezentace spotřebičů a cenové nabídky. Při schůzce je možné provést menší změny. Grafický návrh je od našeho designéra zdarma a tak nic neplatíte.

Pokud si s designérem plácnete, začnou se dít velké věci a Vy můžete v klidu spát a nemít s Vaší novou kuchyní žádnou starost.

 

Před samotným podpisem smlouvy, je nutné si zaměřit prostor nové kuchyně. Naši technici přijedou, zaměří si prostory a designer zpracuje správné rozměry do návrhu. Pokud jste dodali správné rozměry, neproběhnou žádné změny a může se připravit smlouva.

Váš designer, Vám připraví instalační plány, které je nutné připravit pro instalaci kuchyňské linky. Instalační plány obdržíte max. do týdne od podpisu smlouvy.

Před podpisem smlouvy si odsouhlasíme vše, co jsme si vybrali. Podepíšeme smlouvu a zadáváme do výroby. Délka výroby závisí na výběru materiálu a celkového provedení kuchyně – Vaši kuchyň můžeme mít na skladu v rozmezí 3-8 týdnů.

Kuchyň zavezeme a smontujeme vždy v předem smluvený termín. Naši montážníci jsou profesionálové na správném místě, smontují Vám kuchyň do posledního šroubku, zapojí kompletně všechny spotřebiče a samozřejmě po sobě uklidí.

Po dokončení montáže si vše odkontrolujete s montážním technikem, obdržíte od nás návody, jak se o linku starat a podáním ruky ukončíte tuto příjemnou cestu.

Po předání kuchyně budeme rádi, pokud nás ohodnotíte.

KOUKNĚTE NA HODNOCENÍ NAŠICH SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

 

Tím je naše cesta u konce a my jsme přesvědčení, že si po 20. letech řeknete, „Byla to dobrá volba, vzít si kuchyň od Beneše“.