Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » vybavení kuchyní  » obklady

Obklady

Přírodní kámen nebo kov

Originální a originální – obklady ve vzhledu přírodního kamene nebo kovu zajišťují skvělý kontrast k jednoduchým kuchyňským dvířkám a dodávají Vašemu domovu nádech loftové atmosféry.

Kovové

Drsné a originální obklady kovového vzhledu přináší do Vašeho domova módní průmyslový vzhled. Skvělý efekt s malým úsilím.

Dřevěné

Obklady s dřevěným efektem dodají Vaší kuchyni přirozené zvýraznění a dokonale se kombinují s jakoukoli barvou a přední stranou - od diskrétních až po sofistikované.

Betonové a cementové dekory

Obklady s betonovým nebo cementovým vzhledem dodají originální kouzlo díky přírodním materiálům a jsou naprostým kontrastem k decentním kuchyňským dvířkům v jednoduchých barvách.

Kamenné dekory

Bez ohledu na to, zda teraco nebo šedý dolomit. I přes svůj originální vzhled jsou tyto designy obkladů ve vzhledu kamene velmi elegantní a zajišťují celkový harmonický vzhled.

Skleněné dekory

Barevné a osobité – tyto designy obkladů se skleněnou krytinou a různými vzory, od borůvek až po espresso, promění každou kuchyni v opravdový poutač.

Dekory s ornamenty

Ať už v lávovém, modrém nebo šedém provedení – obklady s motivem ornamentu dodá Vaší kuchyni osobitý vzhled, aniž by působilo rušivě.

Jednobarevné dekory lesk

Klasika mezi kuchyněmi. S lesklým dekorem korpusu neuděláte chybu – bez ohledu na barvu.

Jednobarevné dekory mat

Avokádo nebo kari? Tyto jednobarevné designy obkladů v měkké podložce ve Vás vzbudí touhu po více možnostech. A díky velkému výběru dostupných barev si vybere každý.


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO