fbpx
Zavolejte

Průběh instalace kuchyně

Všechny naše skříňky jezdí smontované již z výroby. Montáž kuchyně díky tomu probíhá rychleji. Veškeré skříňky se posadí na své místo. Horní skříňky se přichytí na stěnu a spodní skříňky se seštelují do roviny. Následuje usazení pracovní desky a spotřebičů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
01
Vyplnění nezávazné poptávky

Vyplněním nezávazné poptávky nám dáte o sobě vědět. Dle vyplněných informací Vás následně předáme jednomu z našich zkušených architektů-designérů.

02
Sjednání schůzky

Následně Vás bude kontaktovat jeden z našich architektů, který si s Vámi domluví osobní schůzku na jednom z našich studiích.

Pomůžeme Vám k Vaší vysněné kuchyni

Pošlete nám svoje přibližné představy a my Vám zdarma nakreslíme Vaši kuchyň. Poskytneme Vám konzultaci s naším architektem a projdeme Vaše potřeby. Vše nezávazně a zdarma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

03
Schůzka s architektem ve studiu

Společně s naším architektem projdete, jak by vaše vysněná kuchyně měla vypadat. Jaká kritéria by měla splňovat. Rovněž vyberete ten pravý materiál a dekor.

04
Prezentace návrhu kuchyně ve 3D

Společně se usadíme a odprezentujeme Vám náš 3D návrh. Na návrhu uvidíte realisticky dekory Vaší nové kuchyně.

05
Přesné zaměření prostoru kuchyně

Na předem smluvený termín k Vám přijede náš technik, který odborně zaměří prostor nové kuchyně. Zkontroluje připravenost prostoru, případně zkonzultuje potřebné úpravy.

06
Podpis smlouvy

Společně podepíšeme smlouvu na Vaši novou kuchyňskou linku. Domluvíme si termín realizace a zaslání kuchyně do výroby.

07
Doprava a montáž Vaší linky

V předem domluvený termín náš tým přiveze kuchyňskou linku včetně všech komponentů. Kuchyni vynese do předem připraveného prostoru. Následně přijde náš montér, který Vám vaši kuchyni namontuje včetně zapojení spotřebičů.

Napište nám a my se Vám ozveme

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.