Vestavěné skříně

Úzce se specializujeme na výrobu vestavěných skříní a šaten. Máme 25ti leté zkušenosti s návrhem a výrobou nábytku. Vlastní výrobu provádíme na nejmodernějších CNC strojích. Využijte našeho On-line návrháře pro základní koncepci Vaší nové vestavěné skříně.

ON-LINE NÁVRHÁŘ

Vestavěné skříně Vám pomohou tam, kde je vyžadován individuální návrh nábytku. Použití vestavěných skříní je opravdu rozmanité. Instalace je možná takřka do každého koutu Vašeho domu. Ať už se jedná o ložnici, obývací pokoj, kuchyni, dětský pokoj, předsíň, komoru, domácí kancelář či v neposlední řadě do garáže. Přijďte se k nám poradit o nejvhodnějším návrhu nebo si přímo navrhněte svou vlastní skříň pomocí našeho on-line návrháře.

PROČ OD NÁS?

Přesné zaměření technikem ZDARMA. Návrh ZDARMA. Doprava a montáž po ČB a Praze ZDARMA. Dodání již do dvou týdnů. Ručíme za vysokou kvalitu zpracování. Nabízíme záruční a pozáruční servis.

obrazek
Příprava podkladů
Změřte si orientačně prostor určený pro vaši skříň / šatnu (šířka/výška/hloubka).
obrazek
Návštěva studia - osobní setkání
Po odborné konzultaci s naším pracovníkem vznikne návrh a následně přesné vypracování cenové kalkulace včetně DPH, montáže a dopravy.
obrazek
Montáž
Montáž probíhá v předem dohodnutý termín proškolenými a zkušenými montážníky.
obrazek
Předání
Po dokončení díla je skříň / šatna spolu s Vámi a našimi montážníky vyzkoušena a předána k užívání.

Realizace

Kontaktní formulář

    Chcete nám poslat přílohu? (dokumenty, obrázky)

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.