Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyně b-line

Kuchyně B-line

Kuchyně B-line

Vítejte u Beneš Nábytku, vašeho partnera pro precizní a kvalitní nábytek na míru již více než 30 let. Jsme firma působící na českém trhu s bohatými zkušenostmi a sídlíme nedaleko Českých Budějovic. Specializujeme se na výrobu špičkového nábytku na míru pro vaše domovy, včetně kuchyní, obývacích stěn, vstupních hal či ložnic.

 

Díky naší vlastní truhlářské dílně jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. S 30 lety zkušeností a spoluprací s renomovanými dodavateli, jako jsou Egger, Blum, Furnipart a mnoho dalšími, jsme připraveni přinést do vašeho domova nábytek šitý na míru vašim potřebám.

Dlouhodobě spolupracujeme s rakouskou značkou Egger, která je známá svými kvalitními lamináty v uni barvách s autentickou texturou dřeva nebo betonu. Egger také nabízí široký sortiment lakovaných desek PerfectSense, které se vyznačují vysokým leskem nebo matným povrchem a jsou vybaveny ochranou proti otiskům prstů.

Kromě toho provozujeme vlastní lakovnu, kde jsme schopni vyfrezovat do MDF jakýkoli tvar, včetně hladkých dvířek s zaoblenými hranami nebo reliéfem pro rustikální kuchyně či moderních dvířek s dražkovaním. Po frézování jsme schopni tyto dvířka nalakovat do matného nebo lesklého laku dle vzorníků RAL, NCS nebo Pantone.

Rovněž máme v sortimentu dyhu. Dvířka s dyhou přinášejí do interiéru originální a velmi přírodní vzhled. Naše dyhovaná dvířka jsou ošetřena Osmo Laky, které zajišťují kvalitní ochranu a výborný vzhled. Můžete si vybrat z různých druhů dřevin, jako je Dub, Buk nebo jiné, podle vašich preferencí.

 

V posledních letech se stává stále populárnějším trendem nepoužívat klasické uchytky u nábytku. V naší nabídce máme širokou škálu alternativ, jako jsou madla zafrézovaná do korpusu skříněk nebo zafrezovaná do dvířek, ale také systémy PUSH-TO-OPEN nebo elektrický servodrive. Kromě toho nabízíme široký výběr designových uchytek od společnosti Furnipart, které dodávají nábytku osobitý a moderní vzhled

Madla od Furnipart jsou špičkové kvality a zároveň skvěle ladí s designem našich kuchyní. Od roku 1977 Furnipart navrhuje a vyrábí madla ve spolupráci s mezinárodně uznávanými designéry, což zajišťuje neustálou inovaci a rozvoj produktů. S jejich každoročními novými kolekcemi určují trendy v kuchyňském designu po celém světě.

B-line kuchyně od Beneš nábytek


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO