Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » vybavení kuchyní

Vybavení kuchyní

Pracovní desky

Pracovní desky

 

Pracovní desky, které Váme nabízíme, nejsou standardní. Rozměr jedné desky může být až 5 metrů a samozřejmě v designu. Nabízíme také pravý kámen, který si vyberete sami ve skladu v Praze, umělý kámen, keramické PD, které obrábíme vodním paprskem, různé italské designovky, skleněné desky, desky z nerezové oceli, kompaktní desky, celomasivní olejované desky z různých materiálů vše v různých tloušťkách od 8mm do 120 mm. Skoro ve všech případech zapouštíme varnou desku do roviny s PD a dřez lze instalovat ze spodní strany, tedy je výhodou jednoduchá údržba. 

 

 

Více o pracovních deskách

Kuchyňské osvětlení

 

Světlo není důležité jen pro práci v kuchyni. Zajistí také příjemnou atmosféru, která promění Vaši kuchyni v útulný obývací prostor. Ještě více, pokud máte otevřenou kuchyň a chcete hladký přechod mezi obývacím a jídelním prostorem. Důležité je dobře naplánované náladové, akcentové a pracovní osvětlení. Existuje mnoho způsobů, jak integrovat světlo do Vaší kuchyně: od jednoduchého osvětlení pracovního prostoru pod nástěnnými skříňkami přes výrazně složitější řešení, jako je integrované osvětlení ve skleněných vitrínách, až po svítidla v zásuvkách a výsuvech uvnitř skříněk.

 

 

Více o kuchyňském osvětlení

Osvětlení kuchyní

Obklady

Obklady

 

Styl Vaší kuchyně nic nedoplní tak, jako vhodně zvolený obklad. V prostoru mezi pracovní deskou a závěsnými skříňkami chrání zdi, působí jako dekorativní prvek a poskytuje místo pro kuchyňské náčiní a nádobí. Standardizované či na míru? S motivem, v plné barvě či kontrastní? Poradci Noblessa Vám poradí s výběrem.

 

 

Více o obkladech

Úchytky a madla

 

Jednotlivé úchyty, knoflíky, tyčové úchyty nebo kombinace úchytů – máme obrovský výběr.

 

 

Více o úchytkách a madlech

Úchytky a madla


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO