Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyně nolte  » nolte eco

Nolte ECO – praktičnost, estetika i ekologie v jednom konceptu

Řada kuchyní Nolte ECO opět posouvá hranice designu, praktičnosti a udržitelnosti. Tyto inovativní kuchyně od německého výrobce Nolte Küchen kladou důraz na ekologii a estetiku, přitom ovšem nezapomínají ani na maximální funkčnost a cenovou dostupnost.

 

Při vývoji této kolekce se němečtí návrháři a inženýři soustředili na nadčasový design, výběr kvalitních a ekologických materiálů a co nejšetrnější proces výroby s cílem minimalizovat její negativní dopad na životní prostředí.

Nolte ECO

Nolte ECO kuchyně pro Vás

Hlavní benefity kuchyní Nolte ECO

Nolte ECO sází na přírodu 

 

Kuchyně Nolte ECO jsou oblíbené i díky svému pečlivému plánování, kdy efektivně využít každý centimetr prostoru. Kuchyně základní řady rozšiřuje lakované laminátové čelo Florenz v přírodních tónech White, Magnolia, Sahara a Quartz Grey. Nové vzory pracovních desek efektně kombinují vzhled dřeva a přírodního kamene, což umocňuje celkovou harmonii designu kuchyní této kolekce.

kuchyně Nolte ECO

Další atraktivní vzhled nabízí design Milano ve světlém dubu. Výjimečný vzhled a nádech letní atmosféry nabízí kuchyň Lyon, pro kterou jsou charakteristické vysoké otevřené police a čisté linie. Značně odlišný vzhled, přesto velmi podobné elegantní linie nabízí kuchyň Seattle. Zákazníci si ovšem mohou vybrat i z jiných designů, pro něž je typické pojmenování po některé ze světových metropolí. Díky kuchyním Nolte ECO jsou teplé dekory dřeva mnohem dostupnější širšímu okruhu zákazníků.

Nolte ECO design Florenz

Design s ohledem na maximální životnost 

 

Nolte ECO není jen ekologicky šetrnou volbou, ale také nabízí vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Každý kus nábytku je pečlivě vyroben s ohledem na trvanlivost a odolnost, což zaručuje dlouhodobou spokojenost zákazníků a snižuje potřebu častého nahrazování nábytku.

 

Kolekce kuchyní německé značky dokonale propojuje moderní design a životní prostředí. Každý kus nábytku je pečlivě navržen s cílem minimalizovat ekologický otisk a zároveň poskytovat maximální funkčnost a estetiku. Každý kus těchto kvalitních kuchyní vyráběn s láskou k detailům a péčí o přírodu i její zdroje. Firma Nolte Küchen dlouhodobě investuje do technologií, které optimalizují výrobní procesy a minimalizují množství odpadu. Při výrobě kuchyní Nolte ECO se také využívají recyklovatelné materiály.

Ekologické materiály jako základ 

 

Všechny kuchyně kolekce Nolte ECO jsou vyráběny z certifikovaných a recyklovatelných materiálů, které minimalizují zátěž na životní prostředí. Dřevo používané ve výrobě pochází z udržitelně spravovaných lesů a ostatní materiály, které se při výrobě těchto jedinečných kuchyní používají, jsou pečlivě vybírány s ohledem na jejich co nejnižší ekologický dopad. Nolte ECO ovšem nedělá žádné kompromisy – důrazem na design, materiály i kvalitu zpracování je stejně velký, jako na ekologické aspekty.

Nolte ECO - ekologické materiály


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO