Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » vybavení kuchyní  » kuchyňské osvětlení

Kuchyňské osvětlení

Individuální koncept osvětlení vytváří domáckou atmosféru a dodává selektivní zvýraznění, například pomocí osvětlených nástěnných jednotek. S nejnovější technologií LED můžete stisknutím tlačítka přepínat mezi různými nastaveními osvětlení - podle denní doby, situace a atmosféry. Inspirujte se možnostmi, které má Nolte pro Vaši kuchyni k dispozici. Led osvětlení instalujeme dá se říci všude. Pod PD, pod závěsné skříňky, do poliček, do korpusů při otevření zásuvky, pod sokly, vertikálně, horizontálně, ve všech barvách RGB nebo barvy teplé, studené, míchatelné, ve všech možnostech ovládání od senzoru, po dálkové ovládání, vypínač.

MatrixArt

Osvětlený MatrixArt

 

Skvěle ji zvýrazníte pomocí obložení rukojeti MatrixArt. Ta je k dispozici také v osvětlené verzi, která ještě více přispěje k čistému vzhledu Vaší kuchyně. A zároveň zajišťuje příjemné nepřímé osvětlení.

Vnitřní osvětlení výsuvů a zásuvek

 

S vnitřním osvětlením jsou zásuvky a výsuvy umístěny dokonale v centru pozornosti. A co je nejlepší, o jejich obsahu máte vždy jasný přehled.

Osvětlení výsuvů a zásuvek

Osvětlení pracovní desky

Osvětlení pracovní desky

 

Každý, kdo pracuje v kuchyni, potřebuje dobré osvětlení. A proto existuje velké množství možností, jak ideálně osvětlit pracovní plochy.


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO