Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » miele

Kuchyňské spotřebiče Miele

Miele logo

Immer Besser neboli „Vždy lepší“. Tímto sloganem se již od svého vzniku v roce 1899 řídí proslulá německá značka Miele. Ostatně snaha se neustále posouvat dopředu a být nejlepší v oboru je hluboko vepsána ve firemní DNA. Díky neustálému technologickému vývoji, kvalitě bez kompromisů a neobyčejnému designu spotřebičů má firma Miele obrovské renomé po celém světě.

Německý výrobce je pověstný mimořádnou životností svých kuchyňských spotřebičů i věrností svých zákazníků. Ne nadarmo se říká, že kdo jednou zakoupil kuchyňský spotřebič značky Miele, značce zůstane věrný navždy.

 

Dalším velkým benefitem Miele je minimální spotřeba energie u jednotlivých spotřebičů. Díky inovativním funkcím a moderním technologiím produkty německé značky jsou velmi úsporné, což potvrzují i četná prvenství v nejrůznějších nezávislých testech po celém světě.

 

Kuchyňské spotřebiče Miele se rovněž vyznačují jednoduchostí ovládání. Ať už je spotřebič vybaven klasickým otočným ovladačem, diskrétním senzorem, nebo jej ovládáte skrz aplikaci ve svém mobilu, ovládání spotřebiče bude vždy velmi snadné a zábavné.

Miele generace 7000

 

Nová generace kuchyňských spotřebičů Miele opět posouvá hranice a nabízí ty nejlepší technologie pro maximální komfort při přípravě pokrmů i pro fantastickou chuť jídel. Pečicí trouby, indukční varné desky, myčky nádobí, chladničky, odsavače par nebo konvektomaty, tedy všechny klíčové spotřebiče, která do své vysněné kuchyně na míru budete potřebovat. Miele generace 7000 nabízí intuitivní ovládání, nádherný design a spoustu vychytávek. K dispozici jsou čtyři designové linie pro zdůraznění vašeho osobitého stylu. Mimochodem, výrobky Miele generace 7000 získaly ocenění Red Dot Award Product Design a řadu dalších prestižních cen v oblasti designu.

Pečící trouby Miele

Pečící trouby

 

Preciznost a neuvěřitelná lehkost vaření. To je to, co zdobí vestavné trouby nové generace Miele 7000. K tomu přidejme výjimečný design, a na světě je jasný bestseller.

 

Pečicí trouby generace 7000 nabízejí i řadu dalších technologických vychytávek, jako je klimatické pečení, vlažná čelní stěna nebo technologii PerfectClean pro snadné čištění. Vestavenou troubu Miele si zamilujete i díky řadě bezpečnostních funkcí, nízké spotřebě energie nebo propojení s chytrou domácnosti Miele@home.

TasteControl

 

– zapomeňte na převařené pokrmy. Inovativní funkce TasteControl zajistí automatické otevření dvířek trouby přesně v okamžiku, kdy je pokrm připraven tak, jak má být. Následně se trouba rychle ochladí. Pokud požadujete, aby byl byly pokrmy teplé, nebo chcete nechat maso odpočinout, stačí nastavit požadovanou teplotu a trouba ji bude udržovat tak dlouho, jak budete chtít.

FoodView

 

– chcete mít dokonalý přehled o tom, co se zrovna v útrobách trouby s vaším pokrmem právě děje? Díky funkci integrované kamery každou minutu získáte snímky s vysokým rozlišením. Jde o první kameru v troubě, která vydrží i opravdu extrémní teplo. Celý proces přípravy tak můžete jednoduše a kdykoliv sledovat na svém mobilu. Jednodušeji už to ani nejde.

DualSteam

 

– technologie pro ty, kteří chtějí nejen chutné, ale i zdravé jídlo při zachování živin. Nejvýkonnější parní trouba DualSteam vám to poskytne na 100 %. Technologie rychle uzavře aroma připravovaného pokrmu a cenné živiny i vitamíny zůstanou zachovány. Dokonalá chuť a vůně jsou samozřejmostí. Precizní regulace teploty navíc umožňuje snadnou přípravou pokrmů metodou sous-vide.

Varné desky

 

Naše intuitivní indukční varna deska poskytuje optimální pracoviště pro vaše kulinářské mistrovství při přípravě jídel. Pro váš maximální komfort a dokonalou chuť jídel je k dispozici řada technologií, jako je funkce okamžitého nastavení teploty, inteligentní rozpoznání hrnce nebo automatickou regulaci teploty.

Varné desky Miele

Inteligentní rozpoznání hrnce – varná deska reaguje na každý pohyb po svém povrchu. Stačí přesunout hrnec, deska se v daném místě okamžitě zapne i s příslušnou nastavenou teplotou. 

 

Celoplošná indukce – technologie, která umožňuje naprostou volnost pohybu po celé ploše indukční desky. Na sklokeramický povrch nových desek lze kamkoliv umístit až šest hrnců a pánví. 

Chladničky Miele

Chladničky

 

Chladničky Miele generace 7000 nabízí unikátní design, maximální komfort ovládání a spoustu funkcí, které vás nadchnou. Každý kuchař ví, že vaření začíná správným chlazením potravin.

PerfectFresh Active

 

– technologie nejjemnější vodní mlhy, která je základem systému PerfectFresh Active udrží zeleninu a ovoce až 5x déle čerstvé a křupavé. Chladnička do přihrádky s čerstvými potravinami rozprostře nejjemnější mlhu chránící nejen potraviny, ale i obsah cenných vitamínů v nich obsažený.

FlexyTray

 

– skleněná police, která zaplňuje celou plochu, ale je otočná o 180 stupňů, což výrazně usnadňuje manipulaci s uloženými potravinami. Oceníte také praktické vertikálně posuvné police a spoustu dalších moderních technologií, jako je např. bezúdržbové LED osvětlení FlexiLight 2.0 nebo funkce ComfortSize pro uskladňování rozměrnějšího nádobí nebo pečicích plechů.

DynaCool

 

– zajišťuje perfektní klima na každé úrovni. Ventilátor optimálně cirkuluje chladný vzduch, což poskytuje rovnoměrnou teplotu v celém vnitřním prostoru chladničky.

Myčky nádobí

 

Nová generace myček nádobí se pyšní řadou inteligentních funkcí usnadňujících celý proces mytí nádobí. Uvítáte zejména technologii automatického dávkování mycího prostředku AutoDos a integrovaných zásobník na mycí granulát PowerDisk.   

Myčky Miele

Technologie myje výkonně a zároveň šetrně. Rychle rozpustný práškový granulát obsahuje speciální enzymy, které zajišťují účinné mytí i při nízkých teplotách, aktivní kyslík pro důkladnou čistotu a svěžest, enzymy pro ochranu stříbra a sklad, ale také sůl a leštidlo. Konstantní kvalitu a konzistenci po celou dobu životnosti PowerDisku zajišťuje technologie speciální ochrany proti vlhkosti a teplu.  

 

Nechybí i řada dalších exkluzivních technologií, jako je např. košové vybavení FlexLine, možnost ovládání přes aplikaci a týdenní plán mytí s AutoStartem, nebo komfortní obsluhu myčky.

Odsavače par Miele

Odsavače par

 

TwoInOne – kombinace indukční varné desky a odsavače par, která zajišťuje mimořádný výkon. Unikátní technologie přesouvá odsavač par dolů, což zajišťuje maximální efektivitu při odvodu vůní a pachů z připravovaných pokrmů. Na nepříjemné zápachy v kuchyni tak můžete jednou provždy zapomenout!

Speciální varné zóny PowerFlex XL dostatek místa pro 4 hrnce nebo pánve, odsavač par je umístěn doprostřed celé plochy. Varná deska Miele TwoInOne představuje to nejvýkonnějších, co v nabídce Miele v současnosti je.


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO