Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyně nolte  » nolte neo  » neo lodge

NEO Lodge

kuchyně neoLODGE

Estetický půvab 

neoLODGE – přední strana exkluzivních kuchyní Nolte NEO. Čisté linie plné charakteru v drážkované, černěné dubové dýze přinášejí estetický půvab do každého prostoru. Kombinace elegantních čistých linií s noblesními barvami a exkluzivními materiály je doplněna inteligentními detaily, jako jsou spotřebiče zabudované do bočních stran nebo elegantní displeje v manganovém bronzu. 


Povrch neoLODGE tvoří matně lakovaná dýha s frézovanými drážkami a dýhovou hranou. neoLODGE je k dispozici i bez rukojetí (MatrixArt), v rámci konceptu MatrixZERO (tzv. push-to-open systém) nebo MatrixArt ONE. Ten představuje speciální designové provedení kuchyně bez rukojetí, kdy jedinou úchytku tvoří ozdobný profil přímo pod pracovní deskou. Spodní skříňky se pak otevírají v systému push-to-open. neoLODGE lze samozřejmě vybavit integrovaným LED osvětlením, díky kterému můžete ve své kuchyni vytvářet neopakovatelnou atmosféru.

Fotogalerie

Dekory

Přírodní dub, drážkovanýPřírodní dub, drážkovanýČerný dub, drážkovanýČerný dub, drážkovaný

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

 

V našem kuchyňském studiu si při návrhu kuchyně můžete vybrat z velké nabídky spotřebičů. Jedná se především o značky GAGGENAU, BORA, MIELE, SIEMENS, LIEBHERR. Samozřejmě Vás s výběrem spotřebičů poradí náši odborníci. Doporučí Vám ty nejlepší kuchyňské spotřebiče, které budou vyhovovat Vašim požadavkům. Podívejte se na základní nabídku jednotlivých značek. 

 

Více o kuchyňských spotřebičích.

Vybavení kuchyní

Vybavení kuchyní

 

Výběr materiálu, estetická stránka a kvalita jsou proto pro nás zcela zásadní. Pracovní desky musí každodenně odolávat nejrůznějším nástrahám. Ani kuchyňské osvětlení nesmí být zanedbáno, neboť vytváří nejen příjemnou domácí atmosféru. Důležitý je i vhodně zvolený obklad, který chrání zeď a působí jako dekorativní prvek. Úchytky a madla nejsou jen technickým prvkem.

 

Více o vybavení kuchyní


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO