fbpx
Zavolejte

Hodnocení

 • Karin Kusá 25. 4. 2022

  S kuchyní Beneš (paní Kubičová na Floře) jsme byli spokojeni. Kuchyň navrhla dle našich požadavků, realizace proběhla bez problémů. Bylo potřeba vyřešit i elektřinu. Elektrikáři dohodnutí od Kuchyně Beneš byli spolehliví a práci odvedli skvěle.

 • Jakub Václavek 30. 3. 2022

  S manželkou jsme měli pár firem v hledáčku pro navrhnutí naší kuchyně. Jedna z nich byla firma Beneš a již od prvního návrhu, který nám zpracoval pan Maksant z pobočky Praha-Flora, nás nadchl okamžitě. Udělali jsme jen pár menších změn a už jsme objednávali. Montáž proběhla kvalitně, rychle a bez problému. Jediná digestoř nebyla na skladě včas ale jakmile byla, tak do pár dní přijeli montážníci znovu a vše dodělali. Po pár měsících všechno perfektně drží a funguje. Velice doporučujeme firmu Beneš nábytek, jejich přístup i postup práce je na vysoké úrovni a opravdu se snaží vyjít vstříc jejich zákazníkům.

 • Miroslav Kulhan 25. 3. 2022

  Od počátku.
  Samotný obchod mě zaujal, jak budovou s vlastním parkovištěm, tak i vlastní prezentací nabízených kuchyní.
  Obchodní zástupce byl velice vstřícný a trpělivě sestavoval a kombinoval kuchyni podle našich představ.
  Termín dodání byl mírně delší, ale bylo to způsobeno dobou dovolených i naší vlastní a tudíž zajištění potřebné úpravy rozvodů elektřiny i vody.
  Montáž kuchyně pak započala v plánovaném termínu. Skupina pracovníků byla maximálně slušná a vstřícná. Montáž proběhla bez závad.
  Samotná kuchyně je perfektní a moc se nám líbí, včetně kvality materiálu.

  Mohu jenom doporučit, i když cena je asi mírně vyšší, ale za kvalitu je nutné si připlatit.

  Chtěl bych tímto všem kdo se zúčastnil na dodání a postavení kuchyně poděkovat.

  Ing. Miroslav Kulhan

 • Jan Kapusta 25. 3. 2022

  Vyberna skusenost. Do noveho bytu sme si objednali kuchynu Nobilia. Kvalita skriniek je super! Spotrebice sme si zvolili podla vlastneho vyberu, tiez vsetko funguje ako ma. Cely cas s nami komunikoval pan Burger. Skvele nam poradil a spolu sme doladili vsetko do najmensich detailov. Obdivujem jeho trpezlivost s nasimi dodatocnymi poziadavkami a zmenami 🙂 Velmi dobra spolupraca pocas celeho procesu, a tiez po instalacii s dokupenim dalsich dielov. Odporucame!

 • Radek Vaň 25. 3. 2022

  Máme výbornou zkušenost s panem Tomášem Burgrem. Naši kuchyň nesčetněkrát překresloval a vždy s dobrou náladou. Konečný výsledek předčil naše očekávání. Pan Burgr není typ designera, pro kterého projekt končí nákresem a zaplacením faktury, ale o celý projekt se zajímal až do konce, přijel osobně zkontrolovat kuchyň, a sám upozornil na vady a nedodělky, kterých jsem si nevšiml a zajistil rychlou nápravu.

  V budoucnu se na pana Burgra určitě znovu obrátím.

  Děkuji!

 • Pavel Tesař 24. 1. 2022

  Naprostá spokojenost realizací kuchyně v našem rodinném domě. Oceňujeme především ochotu a profesionalitou paní Kubičové, která nám poradila, byla k dispozici při plánování a návrhu kuchyně. Současně jsme byli velmi spokojeni s montáží, která byla naprosto profesionálně provedena. I drobné nedostatky byly vyřešeny promptně a ochotně, takže kuchyně Beneš mohu naprosto doporučit.

 • Marcela Minaříková 22. 11. 2021

  Kuchyně od firmy Beneš se mi líbila hned po prvním návrhu. A rozhodně mě nepřesvědčily návrhy z jiných firem. Sl. Kubičová vše vymyslela a vytvořila podle mých představ a následná montáž s pane Zikou a kolegou byla perfektní, kdy mi i poradili s dalšími dotazy.
  Mohu doporučit pražskou pobočku.

 • Petr Hloucha 22. 11. 2021
  Do předělávaného domu jsme hledali ideální řešení naší kuchyně, s jistou představou jsme hledali vhodného partnera, který by nám pomohl dotáhnout naši představu k návrhu a následné realizaci. To se nám podařilo se společností Beneš nábytek a konkrétně s panem Maksantem. Při první návštěvě jsme společně dali dohromady naše myšlenky, vybrali barevné kombinace a těšili se na výsledek návrhu. Po tom, co jsme si odsouhlasili návrh, doladili barevnost a vybrali spotřebiče, přijel technik, se kterým jsme zaměřili veškeré detaily a domluvili se na postupu. Pan Maksant byl s námi neustále v kontaktu, komunikoval veškeré potřebné úpravy, které jsme museli před montáží provést a zároveň s námi domlouval termíny realizace. Vzhledem k náročnosti kuchyně jsme realizaci měli rozdělenou na více termínů i vlivem změny spotřebičů. Pan Maksant však velice flexibilně reagoval a byl maximálně prozákaznický s jakoukoliv změnou či připomínkou. Velké díky patří i panu Štěpánkovi, který nám kuchyň montoval. Nejen, že vše montoval dle očekávání a návrhů, ale zároveň byl velice přívětivý, když se objevil nějaký škrábanec, nebo odřené madlo lednice. Poradil nám jak máme postupovat, abychom měli vše vyřízeno a aby naše kuchyně byla skutečně 100%. Při realizaci si poradil i s elektroinstalací, která nebyla z naší strany připravena dle domluvy, ale pan Štěpánek vše vyřešil a díky němu máme kuchyni, kterou nám můžou nejen sousedé závidět. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Maksantovi, Štěpánkovi a celému kolektivu společnosti Beneš nábytek, že jste nám pomohli vytvořit naši vysněnou kuchyni. Děkujeme, Hlouchovi
 • Marcela Kučerová 15. 11. 2021
  Flora. S návrhem kuchyně a kuchyní samotnou jsem velmi spokojena. Pan Maksant je velmi profesionální a ochotný, po celou dobu realizace byl se mnou v kontaktu, kdykoliv jsem potřebovala. Mnohokrát děkuji za ochotu a vstřícnost. Montáž kuchyně proběhla dobře, nebyl problém vyměnit poškozená dvířka (z výroby či přepravy). Avšak při ladění detailů mě malinko zklamal truhlář, který kuchyni montoval, zde nebyly některé věci provedeny precizně. Pan Maksant opět vše vyřídil, reklamace proběhla bez problémů, vše bylo napraveno. I přes toto bych se na studio obrátila znovu.
 • Libor Matys 27. 10. 2021
  Od studia Beneš jsem si před 7 lety nechal udělat kompletní vybavení domu od kuchyně včetně jídelniho stolu a spotřebičů, Tv závěsných skříněk, vestavěných skříní, ložnice, dětských pokojů, předsíňové stěny. Byl jsem naprosto spokojený s realizací a jaké koliv změny byli v zápětí řešeny. Nedávno jsem přestavoval jiný dům a znovu jsem oslovil studio a nechal vybavit nábytkem od BENEŠ. Perfektní jednání a kvalita mohu jen doporučit.

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)