Zavolejte

Hodnocení

 • Kuchyně Lehocká Naďa 22. 7. 2021

  Dle recenzí jsem kontaktovala firmu Beneš na výrobu kuchyně. Ujal se mne pan Maksant, kterému jsem sdělila své požadavky. Na další schůzce mně byl prezentován návrh kuchyně, se kterým jsem byla spokojena, jen jsme doladili menší detaily a kuchyně šla do výroby. Cela realizace včetně montáže proběhla v domluvených termínech, montáž dokonce o pár dní dříve. Kuchyň je jednoduchá, čistá, prostě krásná a zapadne do celkového interiéru. Chtěla bych moc poděkovat panu Maksantovi za jeho profesionální a milý přístup po celou dobu, co jsme spolu komunikovali a také panu Štěpničkovi, který prováděl montáž kuchyně. Oceňuji vstřícnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení. Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků.

  S pozdravem
  Lehocká N.

 • Kuchyně a skříně Ivo Kohoutek 14. 7. 2021

  O Beneš nábytek jsme se dozvěděli v roce 2017, a to díky velkorysé slevové akci. Díky tomu máme doma pět dokonalých skříní na míru, které i po letech snesou veškeré nároky co do kvality, tak jejich užitné hodnoty.
  Při zařizování nového bytu jsme proto ani nezkoumali trh, a jaké jsou možnosti, a rovnou jsme se vrátili s novou objednávkou. Tentokrát jsme, vedle skříní, objednávali i kuchyň.
  Od prvního momentu dokonalá spolupráce (a trpělivost s námi) nejprve ve Vinohradském studiu (extra velké poděkování panu Maksantovi) kde vše vymysleli, nakreslili, potom následovalo věcné a rozumné upřesňování s výrobou (děkujeme panu Turkovi) a nakonec brilantní montáž (dík patří panu Zikovi a jeho kolegovi). Skvělé.
  V dnešní době všichni bědují, jak je vše drahé, nespolehlivé a špatné – nevím, i přes nedostatky s dodávkami od třetích osob, se vše s Beneš nábytek hladce vyřešilo a nemám pocit jakékoliv újmy či nějakého problému (tedy v kontextu doby kovidové).
  Naopak, máme pocit dokonalé služby a finálního výrobku. Děkujeme a všem potencionálním zájemcům opravdu upřímně doporučujeme.

 • Dana 23. 6. 2021

  Nechala jsem si vyrobit vestavěné skříně včetně věšákové stěny a skříněk do celé chody. Vstřícný přístup, výborně zpracovaný návrh realizace pana Turka, kvalita provedení i následná práce montážníků vytvořila skvělé úložné prostory. Mohu jen doporučit.

 • Kuchyňská linka Michal Volf 4. 6. 2021

  Po návštěvě showroomu se mě ujal pan Topinka. Po prvotních dotazech jaký dekor bych volil, jaké zhotovení madel a obecných dotazech na prostor a využití kuchyně, jsem nechal návrh čistě na něm.

  Další schůzku jsme si domluvili za 3 dny, aby mi odprezentoval kuchyň, která si mě získala hned na první pohled. Pan Topinka se návrhem trefil přímo do černého. Nejvíce jsem nadšen z menšího baru, což byl čistě návrh pana Topinky a ze stolu, který je součástí celé linky.

  Celá kuchyň je velice pěkná, kvalitní a do mého bytu jednoduše patří. Při montáži došlo k menšímu problému při trefení původního vedení elektriky, ale tato překážka byla rychle vyřešena a kuchyň dokončena.

  Při realizaci kuchyně doporučuji počítat s elektrikářem, protože zapojení indukce a osazení zásuvek standardně montážní parta nedělá, ale jinak bych Beneš nábytek určitě doporučil!

   

   

 • David 2. 6. 2021
  Před pěti lety jsme od této firmy pořídili vestavěné skříně, které byly provedeny bezvadně. Letos jsme pořídili novou kuchyňskou linku. Obešli jsme více kuchyňských studií, nikde jsme se nesetkali s tak vstřícnym a profesionálním přístupem jako u pana Beneše.
 • Kubec Pavel 1. 6. 2021
  Od společnosti Beneš jsem si nechal vyrobit šatní skříň. Požadavek byl zcela atypický. Pan Turek, který skříň podle mých představ navrhl a poté smontoval, odvedl profesionální práci. Do návrhu zakomponoval veškeré mé požadavky a poradil i s dalšími detaily. Vše proběhlo tak jak jsme se dohodli, a to včetně ceny a termínů. V příštím roce plánuji pořídit kuchyňskou linku a po zkušenostech s prací a přístupem firmy Beneš a pana Turka, mám jasnou volbu kde hledat – bude to zase firma Beneš. Děkuji za vstřícný a profesionální přístup.
 • Michal Rejnart 31. 5. 2021
  Na nový rok jsem poptal vestavěné skříně u pana Turka, od kterého jsem dostal vizitku při zaměření kuchyně s tím, že Beneš dělá také návrhy vestavěných skříní a mám se mu v případě zájmu ozvat. Vzhledem k tomu, že od pana Turka nedošla žádná odpověď, rozhodnul jsem se po týdnu poptat vestavěné skříně přímo přes poptávkový formulář na stránkách Beneše. Bohužel do dnes bez odezvy, takže tuto firmu rozhodně nedoporučuji. Realizaci kuchyně jsem měl od firmy Noblessa, která také patří panu Beneši. Hodnocení na realizaci napíši samozřejmě také na stránky Noblessy, zde bych jen vypíchnul chování pana majitele (Beneše), pro kterého kuchyň za čtvrt milionu nic neznamená a klidně zákazníkovi napíše, že mu zaměstnávám jeho vytížené zaměstance a buď návrh kuchyně dokončím v Praze nebo si mám najít jiné studio. Upřímně, kdybych měl čas na to znovu od začátku si navrhovat kuchyň, jdu okamžitě jinam, protože takovéto jednání se zákazníkem za takové peníze se mi rozhodně nelíbí. Samozřejmě jsem čekal, že když pan Beneš takto se zákazníky komunikuje, bude realizace kuchyně naprosto bezchybná, opak byl však pravdou.
 • Jiří Kopáček 31. 5. 2021
  Realizovali jsme dvě kuchyně s firmou Beneš k plné spokojenosti. Chtěl bych ocenit i následný servis v následujících letech. Byť se jedná o drobnosti, byla dodávka náhradních dílů či oprava zajištěna vždy flexibilně a díky dlouhé záruce bez dalších nákladů.
 • Vendula Bešťáková 25. 5. 2021
  Od firmy Beneš máme již kuchyň - velká spokojenost a proto jseme se rozhodli od stejné firmy i pro vestavěné skříně se kterými jsme také maximálně spokojeni, převážně pak s variabilní skříní v technické místosti, skříň na míru která schovala, pračku, bojler, elektrokotel a ještě zybylo spoustu úložného prostoru, je dokonalá . Byli jsme velmi spokojeni s přístupem i samotnou realizací p. Turka, pozitivně hodnotím jeho ochotu a vstřícnou komunikaci.. Mohu jen doporučit.
 • Kristýna Sobolová 18. 5. 2021

  Děkuji za vynikající spolupráci, a to jak při sestavování návrhu kuchyně, tak při pozdější montáži. Vše bylo přesné, včasné, profesionální. O všem jsme byli podrobně informováni. Naší maličké kuchyni se dostalo vynikající péče.

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)