Zavolejte

Hodnocení

 • Marcela Minaříková 22. 11. 2021

  Kuchyně od firmy Beneš se mi líbila hned po prvním návrhu. A rozhodně mě nepřesvědčily návrhy z jiných firem. Sl. Kubičová vše vymyslela a vytvořila podle mých představ a následná montáž s pane Zikou a kolegou byla perfektní, kdy mi i poradili s dalšími dotazy.
  Mohu doporučit pražskou pobočku.

 • Petr Hloucha 22. 11. 2021
  Do předělávaného domu jsme hledali ideální řešení naší kuchyně, s jistou představou jsme hledali vhodného partnera, který by nám pomohl dotáhnout naši představu k návrhu a následné realizaci. To se nám podařilo se společností Beneš nábytek a konkrétně s panem Maksantem. Při první návštěvě jsme společně dali dohromady naše myšlenky, vybrali barevné kombinace a těšili se na výsledek návrhu. Po tom, co jsme si odsouhlasili návrh, doladili barevnost a vybrali spotřebiče, přijel technik, se kterým jsme zaměřili veškeré detaily a domluvili se na postupu. Pan Maksant byl s námi neustále v kontaktu, komunikoval veškeré potřebné úpravy, které jsme museli před montáží provést a zároveň s námi domlouval termíny realizace. Vzhledem k náročnosti kuchyně jsme realizaci měli rozdělenou na více termínů i vlivem změny spotřebičů. Pan Maksant však velice flexibilně reagoval a byl maximálně prozákaznický s jakoukoliv změnou či připomínkou. Velké díky patří i panu Štěpánkovi, který nám kuchyň montoval. Nejen, že vše montoval dle očekávání a návrhů, ale zároveň byl velice přívětivý, když se objevil nějaký škrábanec, nebo odřené madlo lednice. Poradil nám jak máme postupovat, abychom měli vše vyřízeno a aby naše kuchyně byla skutečně 100%. Při realizaci si poradil i s elektroinstalací, která nebyla z naší strany připravena dle domluvy, ale pan Štěpánek vše vyřešil a díky němu máme kuchyni, kterou nám můžou nejen sousedé závidět. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Maksantovi, Štěpánkovi a celému kolektivu společnosti Beneš nábytek, že jste nám pomohli vytvořit naši vysněnou kuchyni. Děkujeme, Hlouchovi
 • Marcela Kučerová 15. 11. 2021
  Flora. S návrhem kuchyně a kuchyní samotnou jsem velmi spokojena. Pan Maksant je velmi profesionální a ochotný, po celou dobu realizace byl se mnou v kontaktu, kdykoliv jsem potřebovala. Mnohokrát děkuji za ochotu a vstřícnost. Montáž kuchyně proběhla dobře, nebyl problém vyměnit poškozená dvířka (z výroby či přepravy). Avšak při ladění detailů mě malinko zklamal truhlář, který kuchyni montoval, zde nebyly některé věci provedeny precizně. Pan Maksant opět vše vyřídil, reklamace proběhla bez problémů, vše bylo napraveno. I přes toto bych se na studio obrátila znovu.
 • Libor Matys 27. 10. 2021
  Od studia Beneš jsem si před 7 lety nechal udělat kompletní vybavení domu od kuchyně včetně jídelniho stolu a spotřebičů, Tv závěsných skříněk, vestavěných skříní, ložnice, dětských pokojů, předsíňové stěny. Byl jsem naprosto spokojený s realizací a jaké koliv změny byli v zápětí řešeny. Nedávno jsem přestavoval jiný dům a znovu jsem oslovil studio a nechal vybavit nábytkem od BENEŠ. Perfektní jednání a kvalita mohu jen doporučit.
 • Marek Drugda 21. 9. 2021
  Firmu Beneš Nábytek jsme si zvolili pro návrh i realizaci kuchyňské linky do nového bytu. Chtěli jsme stylové řešení (kuchyně L plus ostrůvek) se středním rozpočtem. Našim prvním kontaktem ve studiu na Floře byla sl. Kubičová, která si nás svým přístupem a profesionalitou hned získala. Návrh přesně odpovídal našim představám a všechny změny, kdy jsme jen doladili detaily, byly neprodleně zapracovány. Komunikace v celém průběhu zakázky byla se sl. Kubičovou velice vstřícná a rychlá, s dostatečnou mírou detailu. Montáž byla velice kvalitní s důrazem na detail (p. Smrčka s kolegou) a neshledali jsme žádné nedostatky. Kuchyň již půl roku bez problémů slouží a dělá radost. Následně jsme u Beneš Nábytek realizovali i vestavěnou skříň kdy návrh zpracovala po designové stránce sl. Kubičová a technicky p. Turek a opět k veliké spokojenosti jak s návrhem, tak s montáží (p. Zíka s kolegou) bez nejmenších potíží. Můžeme tuto firmu i zmíněné zaměstnance pouze doporučit.
 • Miroslav Tropp 31. 8. 2021
  O tom, ze si necham urobit kuchynu u Benes nabytek som sa rozhodol hned po prvom stretnuti s pani Valvodovou. Presvedcila ma kvalita materialov, skusenosti inych zakaznikov a skvela komunikacia. Pocas realizacie projektu ho v mojom pripade hladko prebral pan Topinka. Dotiahli sme malickosti a slo sa objednavat. Opet mozem iba zvyraznit skvelu komunikaciu a pristup. Ked prisiel den ,,D,, a prebehla samotna montaz, vysledok bol dokonaly. Skutocne boli moje ocakavania naplnene, kvalitna montaz, flexibilny pristup a skvela dohoda bolo to, co zdobilo moju kuchynu od projektu po finalnu montaz. Dakujem Benes nabytek a jej zamestnancom za tento zazitok.
 • Jaroslava 10. 8. 2021

  Realizace kuchyně se studiem Beneš dopadla na výbornou. Pan Maksant, který kuchyni navrhoval, byl maximálně vstřícný a s návrhem se vešel i do mého dost omezeného rozpočtu. Komunikace s ním byla pohodová a rychlá. Všechy slíbené termíny byly dodrženy . Ještě bych ráda poděkovala panu Jiřímu Štěpánkovi, který prováděl montáž kuchyně. Práci provedl rychle a precizně.

 • Kuchyně Lehocká Naďa 22. 7. 2021

  Dle recenzí jsem kontaktovala firmu Beneš na výrobu kuchyně. Ujal se mne pan Maksant, kterému jsem sdělila své požadavky. Na další schůzce mně byl prezentován návrh kuchyně, se kterým jsem byla spokojena, jen jsme doladili menší detaily a kuchyně šla do výroby. Cela realizace včetně montáže proběhla v domluvených termínech, montáž dokonce o pár dní dříve. Kuchyň je jednoduchá, čistá, prostě krásná a zapadne do celkového interiéru. Chtěla bych moc poděkovat panu Maksantovi za jeho profesionální a milý přístup po celou dobu, co jsme spolu komunikovali a také panu Štěpničkovi, který prováděl montáž kuchyně. Oceňuji vstřícnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení. Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků.

  S pozdravem
  Lehocká N.

 • Kuchyně a skříně Ivo Kohoutek 14. 7. 2021

  O Beneš nábytek jsme se dozvěděli v roce 2017, a to díky velkorysé slevové akci. Díky tomu máme doma pět dokonalých skříní na míru, které i po letech snesou veškeré nároky co do kvality, tak jejich užitné hodnoty.
  Při zařizování nového bytu jsme proto ani nezkoumali trh, a jaké jsou možnosti, a rovnou jsme se vrátili s novou objednávkou. Tentokrát jsme, vedle skříní, objednávali i kuchyň.
  Od prvního momentu dokonalá spolupráce (a trpělivost s námi) nejprve ve Vinohradském studiu (extra velké poděkování panu Maksantovi) kde vše vymysleli, nakreslili, potom následovalo věcné a rozumné upřesňování s výrobou (děkujeme panu Turkovi) a nakonec brilantní montáž (dík patří panu Zikovi a jeho kolegovi). Skvělé.
  V dnešní době všichni bědují, jak je vše drahé, nespolehlivé a špatné – nevím, i přes nedostatky s dodávkami od třetích osob, se vše s Beneš nábytek hladce vyřešilo a nemám pocit jakékoliv újmy či nějakého problému (tedy v kontextu doby kovidové).
  Naopak, máme pocit dokonalé služby a finálního výrobku. Děkujeme a všem potencionálním zájemcům opravdu upřímně doporučujeme.

 • Dana 23. 6. 2021

  Nechala jsem si vyrobit vestavěné skříně včetně věšákové stěny a skříněk do celé chody. Vstřícný přístup, výborně zpracovaný návrh realizace pana Turka, kvalita provedení i následná práce montážníků vytvořila skvělé úložné prostory. Mohu jen doporučit.

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)