Zašlete nám
půdorys prostoru,
uděláme vám
návrh kuchyně.

Úvod  » kuchyně  » jak kuchyni vybavit  » kuchyňské spotřebiče

STUDIOLINE

Vestavné spotřebiče řady studioLine

Jedinečná řada vestavných spotřebičů studioLine Siemens to je exkluzivní design a inovativní výbava. Nabízí nezaměnitelný požitek pro oko a absolutní volnost při všem, co vám život přináší. Nechte se unést dobrodružstvím a zažijte ještě více výjimečných momentů. Exkluzivita je u studioLine zaručena. Pro vás to znamená: prvotřídní kvalitu a profesionální poradenství a servis. To jsou kompetence, které vám mohou nabídnout jen specializovaná kuchyňská studia. Jsme autorizovaní prodejci exkluzivní řady „studioLine“ Siemens.

Objevte design blackSteel

Design blackSteel, to je nový a nečekaně decentní design. Elegance a minimalistický dojem, právě tím je studioLine tak unikátní. Ztmavené čelo, velký volič z nerezové oceli a skleněná dvířka deepBlack dokonale ztělesňují jedinečnost této řady. Věřte, že se stane ozdobou vaší kuchyně.

Funkce Sous-vide a vakuová zásuvka.

Nová funkce Sous-vide přináší do vaší domácnosti vaření na profesionální úrovni. Jedná se o pečení ve vakuu při nízké teplotě. Tato jedinečná metoda vaření šetří vitamíny a přináší jedinečný chuťový zážitek.

Výkonnost, která to zpečetí. Při nejvyšší rychlosti.

Díky pečící troubě řady studioLine s technologií varioSpeed připravíte své oblíbené pokrmy za polovinu času. Všechny pečicí trouby studioLine jsou tradičně vybaveny teplotní sondou Meat Thermometer Plus, díky které můžete dosáhnout vynikajících výsledků pečení.

Funkce vaření v páře

Varné desky se zónou flexIndukce Plus

Technologie brilliantShine

Přihrádky hyperFresh Premium

 

Fotogalerie studioLine SiemensCHCI NÁVRH A CENU +420 601 164 556NAVŠTIVTE NÁS

facebook    google plus    you tube

1991 - 2020 © Beneš nábytek - kuchyně | www.benesnabytek.cz